• Informacje na temat:

  program otworzyła

Artykuły na temat: program otworzyła
 • Dorota Szelągowska pokazała swój dom! Zamierza otworzyć pensjonat!

  ...przyjaciele uwielbiają to miejsce. Tutaj chętnie ładują życiowe akumulatory. Namawiają właścicielkę, by otworzyła tam pensjonat, taki swoisty „Dom nad rozlewiskiem”.  I wygląda na to, że Dorota dała(...), prowadzi autorski program „Dorota inspiruje”, w tym roku zdobyła Telekamerę w kategorii Osobowość Telewizyjna. Ale fortuna kołem się toczy.  A ona już zaznała biedy. Wychowała się w skromnych warunkach...

 • Francuski film "La Tete haute" otworzy festiwal w Cannes

  Pokaz filmu "La Tete haute" w reżyserii Emmanuelle Bercot zainauguruje 13 maja 68. edycję festiwalu filmowego w Cannes. Po raz pierwszy w historii imprezy reżyserem filmu otwarcia będzie kobieta.

 • "Rolnik szuka żony 2": Anna Michalska odmówiła Manowskiej. Gorzkie słowa o programie

  Prowadząca program „Rolnik szuka żony” napisała książkę o uczestnikach jego poprzednich trzech edycji. Tylko Anna Michalska (37 l.) nie chciała z nią rozmawiać. Dlaczego? Rolniczka wytłumaczyła to w rozmowie z jednym z tygodników. Okazuje się, że po udziale w show w jej życiu działo się wiele przykrych rzeczy…

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Ola Kwaśniewska chce otworzyć własny biznes! Zdradziła swój plan!

  Wydaje się, że Ola Kwaśniewska wciąż szuka pomysłu na siebie. Była już reporterką TVN, brała udział w "Tańcu z gwiazdami", miała swój program radiowy, a nawet przeprowadzała wywiady dla jednego z magazynów dla pań. Jednak nigdzie nie może zagrzać miejsca na dłużej. Złośliwi wytykają jej, że nie zajmuje się niczym konkretnym i całymi dniami tylko leniuchuje. Ola stara się udowodnić, że wcale tak...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • "Love Island. Wyspa Miłości": Jedna para opuściła program w nerwach! Cały 27 odcinek online

  Program "Love Island. Wyspa Miłości" musiała opuścić jedna para. To uczestnicy wytypowali spośród siebie tych dwoje, którzy - ich zdaniem - nie mają szans na zbudowanie trwałego związku. Po ogłoszeniu wyboru rozpętała się awantura, a w sieci zawrzało. Co jeszcze działo się w 27. odcinku programu? Zobaczcie cały odcinek online.

 • Żona Artura Boruca w "Tańcu z gwiazdami"?

  Sławny mąż może otworzyć drzwi do kariery, ale potem trzeba iść samej. Sarze Boruc wychodzi to świetnie!

 • Piotr Kraśko i jego żona Karolina mają się czego obawiać? Chodzi o nowy program

  Ciemne chmury nad Kraśkami. Nowy program miał być dla Piotra (47 l.) wyzwaniem i możliwością zyskania w oczach pracodawców. Żona boi się, że przyniesie więcej złego niż dobrego. Chyba nie tak to sobie wyobrażali…

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

Zdjęcia na temat: program otworzyła
Wideo na temat: program otworzyła
 • Iwona Burnat zdradziła swój pomysł na nowy biznes! Otworzy...

  Iwona Burnat zdradziła swój pomysł na nowy biznes w Hollywood. Gwiazda powiedziała, że do szczęścia brakuje jej tylko hotelu dla psów. - Chcę stworzyć hotel z restauracją, który będzie dostępny zarówno dla psów, jak i ludzi - powiedziała uczestniczka programu "Żony Hollywood". (Agencja TVN/x-news)

 • Maria Sadowska i Michał Szpak śpiewają wielki przebój Eurythmics

  W sobotę 7 października w programie „The Voice of Poland” rozpocznie się kolejny etap – „Bitwy”. Sobotni odcinek otworzy występ Marii Sadowskiej i Michała Szpaka, którzy wykonają piosenkę „Sweet dreams” z repertuaru zespołu Eurythmics. Będzie to bitwa na głosy, ale też na stylizacje!

 • Angelika Fajcht zachwycona Wolińskim! "Jest słoneckiem"

  Angelika Fajcht z radością wspomina swój udział w programie "Top Model" i zachowanie Dawida Wolińskiego, który przed kamerą sprawdzał naturalność jej piersi. "Dawid jest takim słoneckiem, musę(...) uczestniczki, zeby miała jakieś zachowanie, które jest zbyt wulgarne, zeby zrobiła coś, zeby ludzie się otwarli w tym programie, zeby byli sobą" - tłumaczy Fajcht. (WideoPortal/x-news)