• Informacje na temat:

  program piątkowy

Artykuły na temat: program piątkowy
 • Agata Młynarska potwierdza: Resztką sił poprowadziłam program

  Dziennikarka 20 września zasłabła przed emisją programu "Świat się kręci". Zabójcze tempo, praca po 12 godzin na dobę, potworny stres w końcu dały o sobie znać. Mimo złego samopoczucia Młynarska poprowadziła show i dopiero gdy zgasły światła reflektorów, odwieziona została do szpitala. "Złapałam wirusa grypy żołądkowej, bardzo źle się czułam, resztką sił poprowadziłam piątkowy program i tuż po...

 • "Rolnik szuka żony" bije rekordy popularności

  Program "Rolnik szuka żony", który w niedzielne wieczory emituje telewizyjna Jedynka, ogląda już ponad 4 miliony widzów. Żaden program nie może się pochwalić tak liczną widownią.

 • Jedyne spotkanie Bromskiego i Orlicza...

  Do niecodziennego spotkania doszło w piątkowy poranek w studiu programu "Kawa czy herbata?". Fani "Komisarza Aleksa" mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć obok siebie dwóch serialowych opiekunów czworonożnego detektywa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).

 • Oglądalność: "Superstarcie" idzie na dno

  Nowy program TVP - "Superstarcie" - ma fatalne wyniki oglądalności. Wydaje się, że już nic nie uratuje tego formatu.

 • Saleta wraca do "Gwiazdy tańczą na lodzie"!

  ...39-letni Przemysław Saleta w piątkowy wieczór decyzją widzów odpadł z show TVP. Nie na długo. Ponieważ z powodu kontuzji z udziału w programie zrezygnował Jarosław Kret (43 l.), producenci zaproponowali Salecie powrót.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rekordowy finał

  3,6 milionów telewidzów oglądało w piątkowy wieczór finałowy odcinek 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". To najlepszy wynik zakończonej właśnie odsłony show.

 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  W piątkowy wieczór wyemitowano premierowy odcinek nowego show talentów telewizji Polsat - "Fabryka gwiazd". Jury pod przewodnictwem Kayah wytypowało 14 uczestników, którzy zamieszkają razem i powalczą o możliwość nagrania płyty oraz zaistnienia w muzycznym show biznesie.

 • Finał "Must Be The Music" przegrał z "Mam talent"!

  Czyżby program "Must Be The Music" zaczynał powoli nudzić się widzom?

 • Sławomir z żoną Magdaleną na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

  ...milionów wyświetleń!  Gwiazdor wykorzystuje swoją popularność, jak się da. Nie tylko koncertuje, ale też prowadzi w TVP program "Big Music Quiz".  Sławomira nie mogło zabraknąć na festiwalu w Sopocie. W piątkowy wieczór wystąpił wraz z żoną Magdaleną na scenie. Oczywiście rozgrzał publiczność do czerwoności!  Wokalista prezentował się w połyskujących strojach. Z kolei jego ukochaną mogliśmy...

 • "Mam talent" stracił widzów, ale wciąż na czele stawki

  Ponad 800 tys. widzów stracił w ciągu tygodnia program "Mam talent". Wciąż jednak wyprzedza w rankingu oglądalności "The Voice Of Poland" i "Superstarcie".