• Informacje na temat:

  program polsatu

Artykuły na temat: program polsatu
 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ...2 marca w warszawskim klubie Space zaprezentowano wiosenną ofertę programową telewizji Polsat.

 • Wiosenny spot Polsatu w rytmie "Love Is In The Air"

  Wiosenny spot Telewizji Polsat prezentuje najważniejsze pozycje zbliżającej się ramówki.

 • Barbara Kurdej-Szatan przejdzie z TVP do Polsatu?! Dostanie własny program?

  Czyżby szykował się głośny transfer? Jeden z tygodników donosi, że Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) może przejść z TVP do Polsatu! Podobno Nina Terentiew ma już na nią plan.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Kobieta zakłóciła program Polsatu. Twierdziła, że Jan Kulczyk żyje!

  Tego nikt się nie spodziewał! Podczas odcinka programu „Państwo w państwie” nadawanego na żywo na scenę wkroczyła ciemnowłosa kobieta, którą okazała się Edyta Sieczkowska. Chciała porozmawiać o Janie Kulczyku, ale nie dano jej dojść do słowa.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Beata Grabarczyk zwolniona z Polsatu! Ujawnia szokujące kulisy!

  ...antenie Polsatu. Prowadziła też program "To był dzień". Niestety, jej przygoda ze słoneczną stacją dobiegła końca. Dziennikarka opowiedziała o kulisach zwolnienia. W maju tego roku straciła stanowisko, a kierownictwo Polsatu miało zaproponować jej pozostanie w stacji, ale na gorszych warunkach finansowych. "Mieliśmy dwa tygodnie do namysłu. Byłam na spotkaniu z szefem biura zarządu, który zapytał...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • Hanna Lis tłumaczy się z powrotu do Polsatu! Jest przekonująca?

  ...z dziennikarstwa zajmującego się polityką. Hanka zarzekała się wówczas, że już nigdy więcej nie chce zajmować się polityką i zapragnęła prowadzić lekkie programy lifestylowo-kulinarne. Niestety "Bez planu", którego była prowadzącą, nie przyniósł oczekiwanych korzyści i program został zdjęty z emisji po krótkim czasie, a Lis została bez pracy. Przez pół roku bezrobocia można było usłyszeć pogłoski, że...

 • "Celebrity Splash", czyli gwiazdy skaczą do wody!

  Widzowie Polsatu obejrzą wiosną 2015 roku nowy program, będący połączeniem sportu i rozrywki. "Celebrity Splash" to show, w którym gwiazdy rywalizować będą w skokach do wody.

Wideo na temat: program polsatu
 • Jesienna ramówka Polsatu. Jak prezentowały się gwiazdy?

  Jak prezentowały się gwiazdy seriali i programów telewizyjnych na jesiennej ramówce Polsatu? Zobaczcie!

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • "Mała" Ania z "Warsaw Shore" pokazała pupę w programie Polsatu!

  Jej udział w najnowszej edycji programu "Hell's Kitchen" od początku budził kontrowersje. Jednak patrząc na zapowiedzi nowego sezonu nie mamy wątpliwości - celebrytka z "Warsaw Shore" nie wiele ma wspólnego z gotowaniem. Co więc będzie robiła w kuchni Wojciecha Basiury?

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

Dyskusje na temat: program polsatu
 • Re: "Panienki": Zapomniany projekt Polsatu

  ja mam to i tak w nosie, odkąd serial, program, teleturniej, show, zostało ZALANE reklamami, oglądam tylko sporadycznie... reklama, po reklamie reklama, programator, co jutro, jeszcze dzisiaj w..., reklama, sponsorzy programu itp. normalnie lipa, a płaci się za co w takim razie, za to że czas programu skrócony jeszcze został dodatkowo ?

 • Re: "Rodzina Leśniewskich": Powrót do dzieciństwa

  A co miał ogladać, TVNu ani Polsatu jeszcze nie było, no i program drugi był nadawany dopiero od późnego popołudnis

 • Re: "Barwy szczęścia": Walka o życie Władka

  rezygnują z pracy i idą do TVN-u i Polsatu, gdzie 5 minut film trwa a 15 reklama.Ja przełączam telewizor na inny program i zapominam,że oglądałam film.Jak sobie przypomnę to już dawno po filmie.

 • "Zdrady" - nowy serial paradokumentalny Polsatu

  Rosyjski format? Na Zone/CBS Reality leciał program "Zdrada", nie chodzi czasem o niego?

 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  Jeżeli Cichopek poprowadzi program Tylko Taniec napewno moja rodzina jak i wielu moich znajomych nie będzie oglądać tego programu.Mamy serdecznie dosyć jej powiedzenia cyt.KOCHANI i patrzenia na niby gwiazdę.Uważamy,że jest wiele innych pań,które potrafią zaprezentować się o wiele lepiej.To nie zazdrość bo nie o to chodzi ale mamy jej poprostu dosyć.Prośba do władz Polsatu,czytajcie komentarze.

 • Re: Wieczór z Gwiazdami Polsatu

  By mieć wymarzoną sylwetkę, zdrową cerę i dobre samopoczucie wystarczy znaleźć dobry PROGRAM ODCHUDZAJĄCY. W necie.

 • Re: "Zdrady" - nowy serial paradokumentalny Polsatu

  ten program to żenada że też POLSAT to puszcza

 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  Uwielbiam Kasię mam 60-lat ...A mogę na nią patrzeć bez końca....Bardzo się cieszę że będzie prowadzić ten program...Tak trzymać Kasieńko.

 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  Może czas przestać na siłę promować artystów" z ulicy". Mamy chyba dość ładnych, zdolnych, sympatycznych absolwentów kierunkowych studiów, którzy też ujmą publiczność. Osobiście nie lubię programów z tą Panią. Wybrałam w TV program Sylwestrowy z Wrocławia. Nie wciskajcie ludziom kitu o pięknościach i zdolnościach. Widzowie mają oczy i uszy.

 • Re: "Zdrady" - nowy serial paradokumentalny Polsatu

  Skoro tak wielu komentującym się ten program nie podoba to nie lepiej tak po prostu przesunąć nadawanie tego programu?