• Informacje na temat:

  program prowadzi

Artykuły na temat: program prowadzi
 • Ania Świątczak prowadzi program religijny!

  ..., którzy zaproponowali jej prowadzenie programu "Punkt zwrotny". Świątczak przeprowadza w nim wywiady z osobami, które tak jak ona nawróciły się. Wśród gości znalazła się m.in. Maja Frykowska, która...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak prowadzi program o stalkingu

  ...​Aktorka Małgorzata Foremniak, czyli Zosia Burska z "Na dobre i na złe", zadebiutowała w roli prowadzącej "Stalking - zła miłość". Tym samym zastąpiła wcześniejszą gospodynię programu - Dominikę Ostałowską, czyli Martę Wojciechowska z "M jak miłość".

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Karol Strasburger komentuje ostatnie zawirowania w TVP. Dalej będzie prowadził "Familiadę"?

  Karol Strasburger (71 l.) od 24 lat prowadzi popularny teleturniej. Dziś już wiadomo, że to nie stanowi żadnej gwarancji, a władze TVP udowodniły, że potrafią zaskoczyć widzów. Ostatnio głośno przecież było o zmianach w "Jaka to melodia?". Czy gwiazdor nie boi się o swoją pracę?

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Prowadzi program o mechanizmach zła

  Krystian Wieczorek, czyli mecenas Andrzej Budzyński z "M jak miłość", został przewodnikiem po... mrocznych zakamarkach ludzkiej natury! W emitowanym na kanale ID programie "Geneza grzechu" aktor prezentuje prawdziwe historie o tym, do czego prowadzić może pycha, gniew, zazdrość i chciwość.

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • Grzegorz Russak nie żyje! Słynny kucharz i myśliwy prowadził swój program w TVP

  Russak z pewnością jest znany widowni TVP, gdzie od lat nadawane były jego kulinarne programy.  Mężczyzna specjalizował się w kuchni staropolskiej. Był też zapalonym myśliwym, który na antenie TVP chętnie promował zabijanie dzikich zwierząt. "Odszedł Grzegorz Russak – znawca tradycji szlacheckiego dworu, myśliwy. Chętnie dzielił się swoim bogatym doświadczeniem łowieckim.  Las nie miał dla Niego...

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

Zdjęcia na temat: program prowadzi
Wideo na temat: program prowadzi
 • Margaret dostała program w TVP!

  Wokalistka od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.

 • Agnieszka Woźniak-Starak dostała kolejny program! "Pracujemy i nie mogę nic mówić"

  telewizyjne kanały tematyczne, a z TVN Style czuje się wyjątkowo związana. Na antenie tej stacji przez 3 lata, od marca 2013 roku, prowadziła program „Stylowy magazyn”. Nowy format nie będzie jednak(...) przygotowuje się także do drugiego sezonu „Azja Express”, z zupełnie nową destynacją. Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę. W lipcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu „Na

 • Kolejna wpadka Hanny Lis!

  W programu "Po przecinku" na antenie TVP Info prowadząca Hanna Lis pożegnała się z widzami słowami: "To był program 'Kropka nad i'". Ten ostatni w TVN 24 prowadzi Monika Olejnik. To kolejna wpadka żony Tomka Lisa. W lutym dziennikarka poprowadziła "Panoramę" z... paczką papierosów na stole. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: program prowadzi