• Informacje na temat:

  program przyciąga

Artykuły na temat: program przyciąga
 • Wojciech Błach i Stefano Terrazzino stracili pracę! Ich program okazał się klapą!

  Stefano Terrazzino (36 l.) i Wojciech Błach (43 l.) nie mają powodów do zadowolenia. Ich program, który miał być wielkim sukcesem, okazał się klapą! Polsat podjął decyzję o ściągnięciu go z anteny!

 • "The Voice of Poland" zostaje? TVP chce kolejnej edycji

  Telewizja Polska zastanawia się nad kontynuowaniem programu "The Voice of Poland". Byłaby to już szósta edycja programu.

 • "Rolnik szuka żony 4": 27-letnia Małgorzata skradła serca fanów programu! Są też głosy krytyki

  ..."Rolnik szuka żony" to program, który jest prawdziwym hitem TVP. Przyciąga przed ekrany ogrom widzów, więc nic dziwnego, że stacja co roku kręci nowe sezony show. Do tej pory były już trzy edycje, a teraz rozpoczęły się przygotowania do czwartej. W wielkanocną niedzielę wyemitowano pierwszy odcinek nowego "Rolnika". Przedstawiono w nim sylwetki dziesięciorga rolników i rolniczek, którzy pragną...

 • 45 lat "Ulicy Sezamkowej"

  Słynna "Ulica Sezamkowa" - najdłużej w historii telewizji nadawany program dla dzieci - zadebiutowała 45 lat temu, w listopadzie 1969 roku. I choć wciąż bawi w nim i uczy wiele postaci znanych od samego początku, wiele się też w programie zmieniło.

 • Kim Kardashian odchodzi z rodzinnego programu!

  Kim wyznała właśnie, że zamierza zrezygnować ze słynnego rodzinnego programu. Reszta familii nie jest z tego powodu zadowolona...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Halina Mlynkova chwali nowego faceta: Jest zamożny, przyciąga dziewczyny

  ...w studiu nagraniowym. "Zdawaliśmy sobie sprawę, że ze względu na pracę, na nazwisko, jesteśmy narażeni na nieszczerą miłość. Leszek, jako producent muzyczny, kompozytor i człowiek zamożny, przyciąga(...) rodziną. (...) Gdyby nie wychodziło nam w sypialni, nie miałoby to szansy na przetrwanie" - śmieje się Wronka. Faktycznie, zabawne. Pamiętacie, jak Mlynkova, rozwodząc się z Nowickim, prosiła w programie...

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

 • Porażka Tomasza Lisa. Jego program ogląda coraz mniej ludzi!

  Znany dziennikarz do tej pory raczej nie miał zbyt wielkich powodów do narzekań. Od kilku sezonów ma swój własny program w TVP, do tego jest redaktorem naczelnym jednego z tygodników opinii. Niestety, badania oglądalności nie pozostawiają złudzeń. Okazuje się bowiem, że program Tomka przyciąga coraz mniej osób przed telewizory. Z badań przeprowadzonych przez Nielsen Audience Measurement...

 • "Avengers: Czas Ultrona": Wendzikowska rozmawia ze Scarlett Johansson

  W niedzielę, 10 maja, w programie "Dzień Dobry TVN" będziemy mogli zobaczyć rozmowę Anny Wendzikowskiej z gwiazdami filmu "Avengers: Czas Ultrona": Scarlett Johansson i Markiem Ruffalo.

Wideo na temat: program przyciąga
 • Węgorzewska wściekła na posłów z Ruchu Palikota

  Alicja Węgorzewska nie ukrywa swojej niecięci do posłów i posłanek z Ruchu Palikota. W programie "Studio TTV" podkreśliła, że poczuje się obrażona, jeśli porówna się ją i postawi w jednym rzędzie(...), z wykształceniem średnim, na kogoś, kto zmienił płeć, bądź jest kontrowersyjny i też przyciąga?" - mówiła. (Źródło: TTV/x-news)