• Informacje na temat:

  program przygotowuje

Artykuły na temat: program przygotowuje
 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  ...do rodzinnego Gdańska. Zrozumiała, że świat show-biznesu, do którego aspirowała, ma wiele ciemnych stron. - Program był momentem zwrotnym, ponieważ po nim nastąpiła przemiana w moim życiu osobistym(...) - przygotowuje m.in kwiatowe aranżacje. - Udzielam się modlitewnie, na spotkaniach wspólnotowych, od czasu do czasu śpiewam w zespole kościelnym - wylicza Alicja. Od dwudziestu lat jeździ na rekolekcje...

 • Ilona Felicjańska przygotowuje ciało do "Celebrity Splash"

  Ilona Felicjańska przyznaje, że wreszcie znalazła siłę i czas na to, by popracować nad swoją sylwetką. Regularnie ćwiczy pod okiem trenera i zdradza, że chce wymodelować ciało i poprawić kondycję nie tylko dla lepszego samopoczucia, lecz także w ramach przygotowań do programu "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody.

 • Joanna Koroniewska przygotowuje się do porodu

  Osoby dotknięte różnego rodzaju niepełnosprawnością, które pokonują swoje ograniczenia, są bohaterami nowego cyklicznego programu dokumentalnego prowadzonego przez Macieja Dowbora (38 l.). Kiedy aktorka zobaczyła nad czym pracował jej mąż, wybaczyła mu wszystkie godziny spędzone na planie zdjęciowym zamiast z rodziną. "Niesamowity projekt. O niezwykłych ludziach. Takich, którzy są wśród nas...

 • Telewizja Polska przygotowuje nowy program "Pies szuka domu". W show gwiazdy będą opiekować się psami zabranymi ze schroniska. "To misyjny format" - twierdzi osoba związana z projektem.

 • "Breaking Bad": Vince Gilligan przygotowuje film? Aktualizacja #1

  Aktualizacja #1: Według informacji serwisu Slashfilm film/miniserial ma koncentrować się wokół losów Jesse Pinkmana po wydarzeniach z finałowego odcinka "Breaking Bad". Z kolei w programie "Dan Patrick Show" Bryan Cranston potwierdził, że informacje o filmie są prawdziwe, jednak on sam nie wie, czy w nim wystąpi. "Wygląda na to, że trwają prace na filmem ale nie przeczytałem scenariusza. Nie...

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

 • Paulina Krupińska dostała własny program. Dzięki ciąży

  Paulina Krupińska wkrótce spełni kolejne zawodowe marzenie i jako prowadząca zadebiutuje w nowym programie TVN.

 • Monika Mrozowska: Uderzyła się kolanem w twarz

  Monika Mrozowska intensywnie przygotowuje się do programu "Celebrity Splash". Przyznaje, że treningi są wyczerpujące, bywają też niebezpieczne. Podczas jednego z nich boleśnie uderzyła się kolanem w twarz.

 • Wraca Zygmunt Chajzer i program "Idź na całość"!

  Program "Idź na całość", jeden z największych hitów w historii telewizji, wraca na telewizyjne ekrany, a wraz z nim: trzy bramki, Zonk i niezrównany Zygmunt Chajzer (61 l.) w roli gospodarza.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Łatwo się nie poddają

  - Praca w show to pomaganie i doradzanie zdolnym, pozytywnie nakręconym ludziom. Uwielbiam ich zaangażowanie, doceniam, że nie boją się śpiewać znanych przebojów - mówi Agnieszka Hekiert, która przygotowuje do występów uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: program przygotowuje
Wideo na temat: program przygotowuje
 • Agnieszka Woźniak-Starak dostała kolejny program! "Pracujemy i nie mogę nic mówić"

  przygotowuje się także do drugiego sezonu „Azja Express”, z zupełnie nową destynacją. Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę. W lipcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu „Na językach”. Jesienią można więc było ją oglądać tylko w jednym formacie, czyli podróżniczym reality show TVN „Azja Express”, którego była gospodynią. Obecnie pracuje nad nowym programem, tym razem dla TVN

 • Łukasz Jakóbiak oblał Karolinę Korwin Piotrowską wodą!

  - oblana została wodą przez Łukasza Jakóbiaka, którego program "20 m2 Łukasza" kilka lat temu nazwała żenującym. "Nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Ten chłopiec sam powiedział, że on się do tego programu nie przygotowuje, że nie robi żadnego researchu, że po prostu zadaje pytania, jakie mu do głowy przychodzą" - skomentowała kilka lat temu. Brawa za odwagę!

 • Andrzej Młynarczyk czarnym koniem "Celebrity Splash"?!

  Andrzej Młynarczyk daje z siebie wszystko w trakcie treningów na poznańskim basenie. Obecnie przygotowuje jeden z trudniejszych skoków. Czy okaże się czarnym koniem programu?

Dyskusje na temat: program przygotowuje
 • Re: "Za marzenia": Anna Lewandowska w serialu!

  każdy temat - tak tak pani L.; kto mi przygotowuje kolację dokładnie wg przepisu "L." - pani L.; no jeszcze wieczorny program z udziałem pani L.; kto mnie usypia do snu - nie kto inny pani L.; co/kto