• Informacje na temat:

  program przyniósł

Artykuły na temat: program przyniósł
 • Hanna Dunowska była gwiazdą programu „Czar par”. Jej karierę przerwała okrutna choroba

  ..."Czar par" wraca do telewizji. Bez wątpienia kultowy randkowy program TVP przyniósł ogromną popularność prowadzącemu Krzysztofowi Ibiszowi (54 l.). Mało kto jednak pamięta, że towarzyszyła mu Hanna Dunowska (60 l.). Jak wyglądało jej życie po zakończeniu emisji programu?

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Przykry wpis Damiana Kordasa. I to tuż po finale programu "Taniec z gwiazdami"

  Popularny youtuber w finałowym odcinku zgarnął Kryształową Kulę i 100 tys. złotych, pokonując znaną z reklamy telefonów komórkowych Basię Kurdej-Szatan. To nie pierwszy program, w którym 27-latek wziął udział - widzowie TVN kojarzą go przede wszystkim z 4. edycji "MasterChefa", gdzie zajął pierwsze miejsce, zostając najmłodszym zwycięzcą formatu w Europie, jak i z udziału w show "Agent. Gwiazdy...

 • Sacrum Profanum: Philip Glass na trzy pary rąk (relacja)

  Jeśli pierwszy dzień krakowskiego festiwalu Sacrum Profanum można określić mianem trzęsienia ziemi, to drugi przyniósł wyciszenie. Na scenie nowohuckiego teatru Łaźnia Nowa odbył się koncert kameralny i niezwykły. Wykonanie cyklu 20 etiud Philipa Glassa na fortepian solo. Za klawiaturą zasiedli Paweł Orzechowski, czyli Pianohooligan, pochodząca z Japonii Maki Namekawa i sam kompozytor.

 • "Rolnik szuka żony 3": W programie same rozczarowania!

  Przedostatni odcinek 3. serii programu "Rolnik szuka żony" przyniósł same rozczarowania. Czyżby w tej edycji żadna z par nie miała szansy na wspólną przyszłość?

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Piotr Kraśko i jego żona Karolina mają się czego obawiać? Chodzi o nowy program

  Ciemne chmury nad Kraśkami. Nowy program miał być dla Piotra (47 l.) wyzwaniem i możliwością zyskania w oczach pracodawców. Żona boi się, że przyniesie więcej złego niż dobrego. Chyba nie tak to sobie wyobrażali…

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Agent - Gwiazdy: Karolina Ferenstein-Kraśko dostanie własny program w TVN?

  Szefostwo stacji TVN jest zachwycone Karoliną Ferenstein-Kraśko (40 l.) i planuje kolejny, tym razem autorski program z jej udziałem.

 • Anna Romantowska w serialu "Statyści"

  Rola prowincjonalnej księgowej, która zatrudnia się jako statystka w chińskim melodramacie, przyniosła Annie Romantowskiej nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Teraz mamy szansę przypomnieć sobię tę opowieść w serialowej wersji.

Zdjęcia na temat: program przyniósł
Wideo na temat: program przyniósł
 • "Love Island. Wyspa Miłości", odcinek 28

  28 odcinek "Love Island" przyniósł sporo niespodzianek. Bohaterowie programu musieli posmakować... próbki rodzicielstwa! Każda z par została obdarowana lalką, która zachowywała się podobnie do prawdziwego dziecka. Czy uczestnicy zdali test na matki i ojców? I co jeszcze wydarzyło się w najnowszym odcinku? Tego dowiecie się z wideo.

 • "Love Island. Wyspa Miłości". Odcinek 26

  Co przyniósł nam 26. odcinek programu "Love Island. Wyspa Miłości"? Dowiedzieliśmy się, którą kobietę ostatecznie wybrał Maciek i co naprawdę o Oliwii myśli Beata. Byliśmy też świadkami czułości między Sylwią a Mikołajem. A co u pozostałych dwóch par: Moniki i Pawła oraz Beaty i Damiana? Tego dowiecie się z wideo!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1716.

  sprzedaży. Z nową energią zabiera się za realizację internetowego programu fitness. Angela przyznaje się Oliwce, że zadurzyła się w Robercie. Gdy dziewczyna słyszy, że nauczyciel ma problemy z mieszkaniem

Dyskusje na temat: program przyniósł