• Informacje na temat:

  program rozwoju

Artykuły na temat: program rozwoju
 • "Ucho Prezesa": Będą nowe odcinki!

  W sieci pojawił się właśnie czwarty odcinek miniserialu politycznego "Ucho Prezesa". Bohaterem odcinka jest tym razem Wicepremier, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju Pan Mateusz. Przy okazji okazało się, że będą kolejne odcinki produkcji.

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • Marta Wierzbicka żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"!

  Marta Wierzbicka (25 l.) dwa lata pod odpadnięciu z programu przyznała, że udział w nim sporo ją kosztował.

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Hanna Kedaj-Smoktunowicz-Lis (46 l.) przygotowuje się do drugiego sezonu swojego programu. Tym razem dziennikarka chciałaby zwiedzić Szwecję, Laos i jedno z państw Ameryki Południowej.

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

 • Joanna Krupa woli wychowywać psy niż dzieci!

  Joannę Krupę (37 l.) pochłonął zupełnie nowy program TVN-u „Misja Pies”, którego jest prowadzącą. Modelka znana ze swojej miłości do zwierząt, poświęciła dla nich życie prywatne. Zamrożone komórki jajowe muszą jeszcze poczekać.

 • Nowe Horyzonty: "Performer", Pasolini, dokument o Fassbinderze

  W Międzynarodowym Konkursie Filmy o Sztuce w ramach 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty o główną nagrodę będzie rywalizował "Performer" Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy - produkcja Wajda Studio, która miała swoją premierę światową na festiwalu w Rotterdamie. W programie imprezy znalazły się także: dokument o Rainerze Wernerze Fassbinderze oraz biograficzny "Pasolini

 • Borys Szyc odpowiada na żart Morawieckiego! "Proszę mnie nie mieszać do polityki"

  ...8 stycznia oficjalnie ruszyły Pracownicze Plany Kapitałowe. Podczas spotkania inauguracyjnego na Giełdzie Papierów Wartościowych premier Mateusz Morawiecki podkreślał, że PPK "to program prospołeczny beż żadnych pułapek" i nie należy go porównywać do OFE. "To tak, jakby porównywać Pawła Borysa do Borysa Szyca" - kpił Morawiecki. Aktor ostro zareagował na słowa polityka...

 • Czarnoksiężnik przemówi głosem Zamachowskiego

  Zbigniew Zamachowski użyczył głosu kolejnej animowanej postaci. Aktor wcielił się w postać Czarnoksiężnika, a usłyszymy go w piątek, 28 listopada, w stacji Nick Jr. w najnowszym odcinku "Bąbelkowego świata Gupików".

Wideo na temat: program rozwoju
 • Udział w talent show może mieć niekorzystny wpływ na rozwój psychiczny dziecka

  dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego. Publiczna porażka może prowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości, a nadmierna rozpoznawalność do niewykształcenia przez(...) ich dziecko mogłoby wziąć udział w takim programie, dobrze przemyśleli sprawę, przyjrzeli się temu, jak ich dzieci reagują w sytuacjach frustracji, jak sobie radzą z porażkami – mówi Joanna Otowska

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

Dyskusje na temat: program rozwoju
 • Re: "M jak miłość": Uwiedzie Andrzeja?

  Nie wiem poco marnowane są pieniądze na takie badziewie G-jak gówno. Lepiej zrobić jakiś porządny program popularno-naukowy lub przyrodniczy, niż produkować takie wyjaławiacze mózgu. Ale lepiej jest ogłupiać ludzi niż uczyć. Wystarczy popatrzeć na programy oferowane przez telewizję BBC, a nie to co u nas same szmiry na wzór brazylijskich tasiemców dla ludzi średnio rozwiniętych z ograniczeniami