• Informacje na temat:

  program skierowany

Artykuły na temat: program skierowany
 • Monika Zamachowska skierowała w stronę Koroniewskiej uszczypliwy komentarz

  Obowiązki zawodowe sprawiają, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (37 l.) nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Są tygodnie, że w domu jedynie się mijają.  Dziennikarz ma mnóstwo pracy przy programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", prowadzi też duże gale dla swojej macierzystej stacji telewizyjnej Polsat. Aktorka też jest ostatnio bardzo zajęta. Gra w dwóch spektaklach: "Interes życia" w Teatrze...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • "Taniec z gwiazdami": Magdalena Szoszyńska rezygnuje z programu!

  Cieszyński, Mariusz Pudzianowski czy Rafał Bryndal. Niestety, ani razu nie udało jej się wywalczyć Kryształowej Kuli. Choć zapewne mogłaby nadal występować w programie, nieoczekiwanie ogłosiła, że rezygnuje...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Urszula z programu "Rolnik szuka żony" została aresztowana!

  Urszula Olszewska, bohaterka pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", została aresztowana za... niestawienie się na badaniach psychiatrycznych.

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • Cichopek dostanie autorski program?

  Kasia Cichopek (28 l.) prawdopodobnie poprowadzi w Polsacie program skierowany do młodych matek. Aktorka ma również szansę zostać twarzą słonecznej stacji.

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

 • Dorota Szelągowska pierwszy raz o ciąży! Już się z tym nie kryje!

  Dorota Szelągowska (36 l.) na początku w żaden sposób nie chciała komentować doniesień, jakie pojawiły się o jej ciąży w mediach. Teraz jednak skusiła się na parę słów skierowanych do fanów!

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

Wideo na temat: program skierowany
 • "Świat się kręci" zniknie z anteny? Agata Młynarska komentuje

  Program „Świat się kręci” może być zdjęty z anteny TVP. Niewykluczone, że ostatni odcinek widzowie obejrzą już 10 czerwca. Agata Młynarska twierdzi, że nie jest zaskoczona takim rozwojem sytuacji. Zapewnia też, że życie nauczyło ją, by do spraw zawodowych podchodzić bez emocji. Decyzję dot. przyszłości programu „Świat się kręci” zarząd TVP ma podjąć do końca czerwca. W chwili obecnej nie

 • Majstrak: Nadal chciałabym pójść na randkę z Dodą!

  Kilka miesięcy temu w jednym z programów telewizyjnych Joanna Majstark wyznała, że chciałaby zaprosić na randkę Dodę. Aktorka snuła wówczas plany, że podczas takiego spotkania rozmawiałyby o kinie i dobrych filmach, sączyły prosecco, a później poszły spać. Na razie piosenkarka nie odpowiedziała na zaproszenie, stwierdziła jedynie, że akurat nie lubi tego gatunku wina. Mimo to aktorka nie

Dyskusje na temat: program skierowany
 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  O , odezwał się idol skrzeczącej lady, jej niedomytego męża i żenującej ramówki Tefałenu. Jednym słowem gumbas z jednym zwojem nerwowym. No bo program Tefałenu raczej nie jest skierowany do inteligentnego targetu lecz dla rezydentów melin czy pryszczatych gimnazjalistów.

 • Re: Rusza 4. seria "Lekarzy"

  moim zdanie barkuje Ci kultury skoro nazywasz Lene idiotko a dla takich ludzi ten film nie jest skierowany , musisz poogladac jakis program jak kulturalnie odnosic sie do ludzi .Zycze powodzenia w nauce wychowania na codzien skoro nie nauczyłes sie przez tyle lat albo jestes dzieciakiem co chce zablysnac na forum wierz mi odrazasz