• Informacje na temat:

  program stacji

Artykuły na temat: program stacji
 • Karolina Ferenstein-Kraśko dostała własny program w stacji męża! Będzie jak Magda Gessler?

  Karolina Ferenstein-Kraśko (39 l.) załapała się na nową fuchę! Od września będzie można oglądać ją w jednym z programów TVP. Czym dokładnie będzie się w nim zajmować?

 • "Bonnie i Clyde": Nowy serial stacji Lifetime

  23 kwietnia na antenie stacji Lifetime zadebiutuje serial "Bonnie i Clyde". W nowej wersji opowieści o słynnych przestępcach zobaczymy gwiazdę "Rodziny Borgiów" - Holliday Grainger oraz Emile'a Hirscha.

 • Marina Valmont poprowadziła program... topless. Ludzie zamarli

  Kanadyjska prezenterka i aktorka Marina Valmont wprawiła w zdumienie widzów, pojawiając się na wizji topless. Dziewczyna prowadziła wakacyjny program dla jednej ze stacji. Na plaży było tak gorąco, że gwiazdka postanowiła zrzucić z siebie stanik i chwycić za mikrofon topless. Jak myślicie, która polska celebrytka powinna iść w jej ślady?

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Zuza Kołodziejczyk o "Top Model": Program serwuje sezonowych celebrytów

  Zuza Kołodziejczyk (25 l.), która wygrała pięć lat temu "Top Model", uważa, że program nie pomaga w karierze. Producentom show modelka nie szczędzi gorzkich słów!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Program Małgorzaty Rozenek wycofany z ramówki!

  ..."Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek (wieku nie podajemy przez grzeczność) w roli prowadzącej miał być hitem wiosennej ramówki TVN. Emisja programu została jednak wstrzymana.

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • Dorota Wellman straciła program

  Program Doroty Wellman (54 l.) i Pauliny Młynarskiej (45 l.) "Miasto kobiet" po jedenastu latach znika z ramówki TVN Style. Prezenterka ma nowe plany zawodowe i zamierza mocno zaskoczyć widzów.

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

Zdjęcia na temat: program stacji
Wideo na temat: program stacji
 • Radek Majdan o nowym programie

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan poprowadzą wspólnie nowy program na antenie stacji TVN. Zdjęcia kręcone będą latem w kilku krajach europejskich. We wrześniu natomiast para zamierza hucznie uczcić pierwszą rocznicę ślubu.

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Hanna Lis : Mój program inspiruje ludzi

  W programie „Bez planu” Hanna Lis zwiedza świat od kuchni. Zabiera widzów do ciekawych restauracji i jadłodajni, pokazuje specjały kuchni regionalnych. Program zadebiutował na antenie TVN Style jesienią tego roku i spodobał się widzom stacji. Dziennikarka twierdzi, że dostaje wiele e-maili oraz komentarzy w mediach społecznościowych z pozytywnymi opiniami. – Ludzie piszą, że jakiś odcinek ich

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

Dyskusje na temat: program stacji
 • Re: Nowości i kontynuacje TVN na jesień 2018 i wiosnę 2019

  Kolejny genialny program z reklamami 2 żubrów i braweranu co 15 minut.Za co dyrektory tej stacji biorą milionowe pensje ?

 • Re: "M jak miłość": Huczne wesele

  Na temat tego srialu nie piszę,nie warto.Ale mam pytanie kto obsadził w " Słonecznej Stacji" tych dwoje; te grubą i tego tancerza?To dno, nie program.....Nie było ładniejszych i profesjonalistów?

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Przecież w tej stacji oprócz polityków i Prokopa i tej grubszej pni nic konkretnego a już dzin dobry TVN to sama polityka i za jedną partią wstyd nic dla normalnych ludzi jakiś dobry film czy program rozrywkowy a t nic a nic.

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Pracuję ze studentami dziennikarstwa wiele lat. Dzisiejszy Program pani red. Kolendy-Zalewskiej z pewnością stanie się materiałem, może nawet hitem dydaktycznym o bardzo negatywnej wymowie. Miał on być zapewne w zamierzeniach stacji TVN i dziennikarki swoistą klamrą zamykającą bardzo intensywnie i bezwzględnie eksploatowany temat, a wygląda na to, że zapoczątkuje debatę publiczną, na której

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  tvn to stacyjka produkująca celebrytów, opłacająca POlitycznych aktorzynów którzy zamiast skakać powinni się skupić na swej pracy i te żałosne seriale [ dotyczy wszystkich stacji ] .Papkę rąbią ludziom w głowie te tandetne programy Azja, ślub ,top itp . Nawet w święta program nie zmienia ramówki tylko tak jak by był zwykły dzień .

 • Re: TVN chwali się wynikami

  śpiewać przynosi dochód stacji. Wysyłają potem beztalencia w teren i kasują za występy, bo to sława lansowana przez jakiś program. Co prawda po jakimś czasie ludziska połapią się, że jeden z drugim to(...)Śmiem wątpić. Stacje komercyjne a obecnie rządowe puszczają szmirę już wiele lat i nie zanosi się na szybki koniec. Wątpię czy za 10 lat się to skończy. Amerykanie szmirowate programy oglądają bez

 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  A ja obejrzę i sama sopbie zdanie wyrobię. I guzik mnie obchodzi czy to TVN, TVP czy Polsat czy inny badziew, To serial a nie program publicystyczny. Z tego powodu oglądam filmy i seriale na róznych stacjach TV. Co za idiotyzm zarzekać się, że nie będzie się oglądać jakiejś tam stacji. Można nie oglądać pewnych programów ale deklarować, że się nie ogląda danj telewizji a w zaciszu domowym a jakże

 • Re: "Wesołowska i mediatorzy" ściągnięci z anteny

  - wcale mnie ten fakt nie dziwi - stacja miała fajny program skierowany do młodych ludzi [Sędzia Anna Maria Wesołowska] postanowiła go zdjąć i dać coś nowego. Wyszło jej na plus? Nie ma teraz w stacji ŻADNEGO programu jak w/w tylko seriale,seriale. Szkoda bo młodzi ludzie chętnie oglądali np W11 Wydział Śledczy , ALE WIDAĆ STACJA STAWIA NA COŚ CO NIE PRZYNOSI SUKCESU,

 • Re: „Kaprys losu”: Serial z Kingą Preis jednak nie powstanie!

  Coś się dzieje w tej stacji ,zapowiadane programy i filmy nie są emitowane,przykład powyższy serial,który zapowiadał wiele emocji ,obsada świetna ,wyemitowany odcinek z dozą humoru i pozostawiający szereg niedomówień,zapowiadał się świetnie,Drugi program to "Mali giganci" też miał mieć swoją emisję w wiosennej ramówce( te ramówki nawiasem mówiąc coraz krótsze- niebawem ogłosi stacja wakacje

 • Re: To koniec serialu "Lekarze"!

  Nadawanie Lekarzy koliduje z emitowanym Czasem honoru. Ustawiając czas emisji trzeba brać pod uwagę program innych stacji. Nie można stawiać widza przed koniecznością wyborów. To samobójstwo. Pozdrawiam.