• Informacje na temat:

  program super modelki

Artykuły na temat: program super modelki
 • Joanna Krupa w programie "Żony Hollywood"?! Mamy komentarz modelki!

  Joanna Krupa (36 l.) ma ostatnio dużo pracy. Spekulowano, że będzie miała jej jeszcze więcej, bo weźmie udział w programie TVN. Modelka postanowiła to skomentować.

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Woliński nadal poniża modelki

  We wczorajszym odcinku (28 września) projektant nie odpuścił i z rozkoszą eliminował kolejne kandydatki na modelki. Podczas sesji fotograficznej do Oliwii Downar-Dukowicz mówił, obmacując ją(...) Piotr Szumlewicz, publicysta i socjolog, po złożeniu skargi na "Top Model" w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, postanowić iść dalej i zgłosić sprawę do sądu" - informuje "Super Express...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Modelki i rodzice oburzeni na "Top Model"

  Projektant Dawid Woliński już na zawsze zapisze się w pamięci jako ten, który osobiście sprawdza naturalność biustów modelek. Jego zachowaniem oburzeni są już nie tylko telewidzowie, kandydatki na modelki, ale także ich rodzice.

 • Krupa: Mam fajną osobowość

  Joanna Krupa, polska fotomodelka, podbiła już świat. Jest obiektem męskich westchnień m.in. w Stanach Zjednoczonych i Australii. Na jesieni zawładnie zaś rodzimym ekranem. Już od września na antenie TVN będzie prowadzić program "Top model. Zostań modelką", który ma ukazywać przemianę zwykłych, młodych kobiet w zachwycające modelki.

 • Projektant mody Piotr Krajewski (42 l.) wpadł na pomysł bardzo odważnej sesji zdjęciowej - donosi dzisiejszy "Super Express". Zapragnął uwiecznić na zdjęciach modelkę, która na środku ulicy... zdejmuje z siebie jego kreacje. Chętnej do udziału w sesji nie musiał długo szukać - zgodziła się na nią 24-letnia Marta Siwak, znana z udziału w programie "Top Model. Zostań modelką". "Zdjęcia robiliśmy na...

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • Marcin Tyszka szczerze o pracy z ciężarną Joanną Krupą! Tego się nie spodziewał!

  ...zostaną rodzicami. Od tej pory od czasu do czasu prowadząca program "Top Model" zamieszcza w mediach społecznościowych urocze kadry, zdradzając, jak przebiega jej ciąża. Jedno z jej ostatnich zdjęć(...)" - Marcin Tyszka. Przy okazji w opisie zdradził, jak wyglądała praca na planie show: "Kto zna bajkę 'Mały Książę', o wężu co połknął słonia?... jak widzicie, można być super sexy w ciąży... Baliśmy się...

 • "Top Model" bez Joanny Krupy?

  Niewykluczone, że w drugiej edycji show "Top Model. Zostań modelką" zabraknie Joanny Krupy. Menedżerka "Dżoany" zdradza, że modelka nie podpisała jeszcze kontraktu ze stacją TVN.

Wideo na temat: program super modelki
 • Aleksandra Ciupa: Chcę budować swój wizerunek, zająć się modą i kosmetologią

  Aleksandra Ciupa nie chce być wyłącznie seksowną Słowianką znaną z teledysków Donatana. Modelka dołączyła właśnie do ekipy stacji muzycznej 4fun.tv, gdzie poprowadzi program wakacyjny. Swoją przyszłość Miss Małopolski wiąże jednak z modą i kosmetologią. – Jesteśmy właśnie po pierwszym wyjeździe, ekipa jest naprawdę super, współpracuje mi się bardzo dobrze. Chciałabym gdzieś pojechać, ale