• Informacje na temat:

  program szymonem

Artykuły na temat: program szymonem
 • Szymon Majewski wyśmiewa program Mai Sablewskiej!

  Szymon Majewski (48 l.) wyjawił, co myśli o programie stylistki.

 • "SuperSTARcie": Szymon Majewski wraca do TVP!

  W dzisiejszym (24 października) odcinku programu "SuperSTARcie" TVP2 w roli jurora pojawi się nieoczekiwanie dziennikarz i satyryk Szymon Majewski, przez ostatnie lata kojarzony ze stacją TVN.

 • Rinke Rooyens o Szymonie Majewskim: Widzę to jako porażkę!

  ..., choćby taką perełką jak "Szymon Majewski show". Niestety, w 2011 roku program nieoczekiwanie zniknął z anteny. - Byliśmy z Szymonem na topie. Czułem, że zmieniamy pojęcie humoru w Polsce - opowiada(...), sprawiła, że między przyjaciółmi pojawił się niesmak i próba współpracy nad programem "HDw3D" zakończyła się fiaskiem. - Ciężko motywować kogoś, kto nie chce. Rozumiem, że może miał dość, że zmieniły...

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • Dawno niewidziany Szymon Wydra na premierze kalendarza

  Szymon Wydra (42 l.), który rozpoczął swoją karierę od udziału w 1. edycji programu "Idol", przez długi czas oprócz koncertowania pokazywał się na różnych imprezach branżowych. Od kilku lat rzadko przychodzi na "salony". Wprawdzie nie zniknął z życia publicznego, jednak nie widujemy go zbyt często pozującego na ściankach. Teraz pojawił się na premierze kalendarza, dzięki czemu możemy zobaczyć...

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

 • Marcin Prokop i Szymon Hołownia stracili program w TVN!

  ...więc ponoć zabawnych Prokopa i Hołownię, którzy wspólnie prowadzili już m.in. "Mam talent". Niestety, program bez Majewskiego nie przypadł widzom do gustu! Jak bowiem dowiedział się "Fakt", nie pojawi się on w jesiennej ramówce! Powodem jest oczywiście bardzo niska oglądalność... "Program notował początkowo wysoką oglądalność, ale z każdym odcinkiem ten wynik malał. Ostatecznie 'Mamy cię...

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Szymon Łopacki poprosił o rękę Agnieszkę!

  Wygląda na to, że niebawem na ślubnym kobiercu stanie kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Tygodnik "Rewia" donosi o zaręczynach Szymona i Agnieszki!

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

Zdjęcia na temat: program szymonem
Wideo na temat: program szymonem