• Informacje na temat:

  program szymonem

Artykuły na temat: program szymonem
 • Szymon Majewski wyśmiewa program Mai Sablewskiej!

  Szymon Majewski (48 l.) wyjawił, co myśli o programie stylistki.

 • "SuperSTARcie": Szymon Majewski wraca do TVP!

  W dzisiejszym (24 października) odcinku programu "SuperSTARcie" TVP2 w roli jurora pojawi się nieoczekiwanie dziennikarz i satyryk Szymon Majewski, przez ostatnie lata kojarzony ze stacją TVN.

 • Rinke Rooyens o Szymonie Majewskim: Widzę to jako porażkę!

  ..., choćby taką perełką jak "Szymon Majewski show". Niestety, w 2011 roku program nieoczekiwanie zniknął z anteny. - Byliśmy z Szymonem na topie. Czułem, że zmieniamy pojęcie humoru w Polsce - opowiada(...), sprawiła, że między przyjaciółmi pojawił się niesmak i próba współpracy nad programem "HDw3D" zakończyła się fiaskiem. - Ciężko motywować kogoś, kto nie chce. Rozumiem, że może miał dość, że zmieniły...

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • Marcin Prokop i Szymon Hołownia stracili program w TVN!

  ...więc ponoć zabawnych Prokopa i Hołownię, którzy wspólnie prowadzili już m.in. "Mam talent". Niestety, program bez Majewskiego nie przypadł widzom do gustu! Jak bowiem dowiedział się "Fakt", nie pojawi się on w jesiennej ramówce! Powodem jest oczywiście bardzo niska oglądalność... "Program notował początkowo wysoką oglądalność, ale z każdym odcinkiem ten wynik malał. Ostatecznie 'Mamy cię...

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

 • Szymon Łopacki poprosił o rękę Agnieszkę!

  Wygląda na to, że niebawem na ślubnym kobiercu stanie kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Tygodnik "Rewia" donosi o zaręczynach Szymona i Agnieszki!

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Szymon Majewski wreszcie znalazł pracę? Zatrudni go Polsat?!

  Szymon Majewski (48 l.) wraca do telewizji? Takie informacje podała część mediów. Według spekulacji dziennikarz miałby poprowadzić jeden z programów Polsatu.

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

Zdjęcia na temat: program szymonem
Wideo na temat: program szymonem
 • Szymon Hołownia: Nienawidzę pieniędzy

  Szymon Hołownia wyznał w programie "W roli głównej", dlaczego nienawidzi pieniędzy.

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • Szymon Majewski: Puszczam pąka

  Satyryk opowiada o nowościach w kolejnym sezonie programu "Szymon Majewski Show".

 • Swing

  Pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych – znajdziemy tu bowiem...