• Informacje na temat:

  program telewizji

Artykuły na temat: program telewizji
 • Karolina Ferenstein-Kraśko skusiła się na program w telewizji! Na przekór mężowi?!

  ...nie wyobraża sobie życia, a ona ściga się na koniach jak nikt inny. Nic dziwnego, że kiedy usłyszała propozycję od telewizji TVN, by wzięła udział w nowej edycji programu "Agent Gwiazdy", mocno zastanowiła się nad wystąpieniem w tym hicie! Ostatnio można było usłyszeć z ust Ferenstein-Kraśko drobne narzekanie na to, jak bardzo jej ukochany jest zaangażowany w pracę w telewizji i gdyby mógł, nie...

 • "Tydzień Halloween" w telewizji

  Czy kraina zjaw i istot nie z tego świata istnieje? W ramach "Tygodnia Halloween" wyemitowane zostaną programy, których bohaterowie opowiedzą o bliskich spotkaniach z siłami nadprzyrodzonymi. Siedmiodniowy cykl rozpocznie się 27 października, na kanale ID.

 • Tomasz Samborski: Był gwiazdą telewizji, co dzisiaj robi?

  Tomasz Samborski był gwiazdą programu "Disco Relax".

 • 45 lat "Ulicy Sezamkowej"

  Słynna "Ulica Sezamkowa" - najdłużej w historii telewizji nadawany program dla dzieci - zadebiutowała 45 lat temu, w listopadzie 1969 roku. I choć wciąż bawi w nim i uczy wiele postaci znanych od samego początku, wiele się też w programie zmieniło.

 • Małgorzata Rozenek ma już dość telewizji i zamieszania wokół jej programu?

  Kariera Małgorzaty Rozenek (wiecznej 37-latki) w telewizji ostro zahamowała. Prezenterka jest już tym bardzo zmęczona. Co będzie dalej?

 • Chelsea Handler: Mam lepsze ciało od Putina

  Gwiazda amerykańskiej telewizji, Chelsea Handler, sparodiowała słynne zdjęcie Władimira Putina z 2009 roku, na którym uchwycony został bez koszulki na koniu. Żart celebrytki został jednak ocenzurowany przez serwis Instagram.

 • Karolina Gilon chce dostać własny program w telewizji!

  ...pracować w telewizji, przed kamerą i nie dlatego, że mam parcie na szkło tylko dlatego, że bardzo dobrze się czuję w tej roli i raczej w tym kierunku będę szła. Może też w muzycznym, ale na razie nie będę nic zdradzać. Ja bym bardzo chciała mieć swój program" - wyznaje Gilon. Myślicie, że któraś ze stacji spełni jej marzenie?

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.

 • Związki polityków z serialami i telewizją

  .... Jak sam przyznał - o karierze politycznej nigdy nie myślał, a jego związki z polityką ograniczały się do kabaretowego wyśmiewania rządu i prezydentów w programie "Studio Kwartał-95", produkującego filmy i seriale. Studio wykształciło się z założonej w 1997 roku grupy kabaretowej Kwartał 95, w której Zełenski występował jako aktor i tworzył scenariusze programów. Zełenski jest współtwórcą...

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

Zdjęcia na temat: program telewizji
 • Kabaret Limo
Wideo na temat: program telewizji
Dyskusje na temat: program telewizji
 • Re: "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca do telewizji!

  Tylko, że program ten jest cały czas emitowany na TVN7 i TTV mimo iż nie ma nowych odcinków. Fajnie, że będą też nowe odcinki, gdyż wolę ten serial niż Ukrytą Prawdę. Mam nadzieję, że na antenę wróci też Artur Lipiński z Sądem Rodzinnym.

 • Re: "Ranczo" wraca do telewizji!

  kiedyś widziałam program Świat się kręci w którym opowiadali o P. Szaflarskiej. I Królikowski zapowiadając Ilonę powiedział, że spotkanie z nią to najładniejsza rzecz jaka mu się przydarzyła w życiu zawodowym :-) I, że obdarowała go szczęściem i pięknem - jakoś tak :)

 • Re: "Moda na sukces" wraca do telewizji!

  Czy w cyfrowym Polsacie też będzie ten program ?

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Niby skąd mam wiedzieć. POczytaj program tej ruskiej telewizji.

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  nie oglądam dużo telewizji - ale bardziej mi się podobał prowadząc program pt "Nie do wiary"

 • Re: "M jak miłość": Serial wypada z ramówki?

  A co w tym takiego dziwnego, że w dzień świąteczny zmienia się program w telewizji. Tak dzieje się na całym świecie.

 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  Telewizja dostosowuje poziom intelektualny prezentowanych programów do średniego poziomu intelektualnego ich odbiorców. I - niewielu już co prawda zostało ludzi, którzy pamiętają programy telewizyjne z czasów PRL, ale ..... czy dało by się dzisiaj utrzymać na antenie program "Sonda", program "Spotkania z Przyrodą", teleturniej "Wielka Gra", czy Teatr Telewizji??? Myślę, że przegrały by szybko

 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  Nigdy nie oglądam tej kłamliwej telewizji TVP. A program z Ogórek to najgorsze co mogło się zdarzyć w TVP. Dzięki Polsat lub TVP wiemy co wyprawia pis.

 • Re: "Ojciec Mateusz": Cała prawda o odejściu Żmijewskiego z TVP! Kto maczał w tym palce?

  To już nie będzie ten sam serial, tak jak program rozrywkowy JAKA TO MELODIA, który tylko oglądają słoiki z Warszawy. Niestety gust wiejski niszczy wszystko co ładne jest w telewizji.

 • Re: ​Sukces filmu "Kamerdyner". Jacek Kurski zapowiada serial

  Nie oglądałam Kamerdynera bo ciekawiej było u konkurencji. Oglądam w telewizji co chcę i nie myślę o tym, że moje włączenie telewizora jest ważne dla prezesa i co jest jego sukcesem. Właściwie tylko on ciągle siebie chwali. Inne telewizje po prostu maja dobry program.