• Informacje na temat:

  program tomasza

Artykuły na temat: program tomasza
 • "Artyści" zastąpią program Tomasza Lisa!

  TVP 2 zdecydowała, że zamiast nowego programu publicystycznego, który miał zastąpić produkcję "Tomasz Lis na żywo", wyemituje serial "Artyści".

 • Tomasz Karolak "uległ manipulacji". Aktor przeprosił Kingę Dudę

  Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego kandydata PiS Andrzeja Dudy, zażądała we wtorek odwołania Tomasza Karolaka z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego po tym, gdy aktor w poniedziałkowym programie w TVP komentował rzekomą wypowiedź córki Dudy. We wtorkowym, głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 przeprosiła Kingę Dudę.

 • Tomasz Samborski: Był gwiazdą telewizji, co dzisiaj robi?

  Tomasz Samborski był gwiazdą programu "Disco Relax".

 • Zróżnicowane role Tomasza Schuchardta

  W swojej karierze aktorskiej Tomasz Schuchardt był już raperem ("Jesteś Bogiem"), żołnierzem ("Misja Afganistan") oraz powstańcem ("Miasto 44"). W swoich najnowszych projektach gra natomiast role skrzypka i elektryka.

 • Tomasz Lis znika z anteny TVP. Zamiast jego programu będą debaty eskperckie

  Już w listopadzie prezes TVP potwierdzał, że wkrótce audycja Tomasza Lisa (49 l.) zniknie z anteny. Nie wiadomo jednak było, co ją zastąpi. Teraz sytuacja powoli się klaruje i mamy coraz więcej informacji na temat nowego programu!

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • Tomasz Lis zarobił krocie w TVP?

  O zarobkach Tomasza Lisa (50 l.) w TVP krążą legendy. Niejeden dziennikarz próbował się dowiedzieć, jak wyglądała tajemnicza umowa kontrowersyjnego redaktora ze stacją. Czy teraz wreszcie prawda wyszła na jaw?

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Tomasz Kalita nie żyje. Wzruszające słowa pożegnania

  ...umożliwić w Polsce leczenie medyczną marihuaną i substancjami zawierającymi olej konopny. Nawiązywała do tego jego żona w niedawnym wpisie na Facebooku.  Śmierć Tomasza Kality bardzo poruszyła jego koleżankę, Magdalenę Ogórek. Znali się bardzo dobrze, bowiem mężczyzna był rzecznikiem jej sztabu podczas wyborów prezydenckich. Wiadomość o jego śmierci dotarła do niej, gdy prowadziła program "W tyle wizji...

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

Zdjęcia na temat: program tomasza
Wideo na temat: program tomasza
Dyskusje na temat: program tomasza
 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  publicznej, to ja jestem papiezem …. prosze tez sobie wysluchac wypowiedzi tomasza lisa na temat publicznosci, do ktorej skierowane byly jego programy ...prosze obejrzec jego wypowiedz i sie zastanowic nad(...) publicznej, KIEDY TWOIM ZDANIEM BYLY ONA OBJEKTYWNA I ZUPELNIE POZBAWIONA EMOCJONALNEGO ZABARWIENIA, prosze sobie obejrzec, w internecie wywiady tomasza lisa z kaczynskim, i porownac to sobie