• Informacje na temat:

  program zatytułowany

Artykuły na temat: program zatytułowany
 • Kasia Tusk będzie miała program w telewizji!?

  Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Polsat Cafe przygotowuje w swojej jesiennej ramówce nowy programy zatytułowany "Shopping Queen", w którym uczestniczki będą rywalizowały ze sobą podczas... zakupów!  Panie otrzymają taką samą kwotę pieniędzy, za którą będą musiały stworzyć idealną stylizację na określoną okazję... "Nagrodą za zwycięstwo w reality-show będzie tytuł Królowej Zakupów...

 • Katarzyna Groniec śpiewa Osiecką

  Katarzyna Groniec w 2015 roku odwiedzi ponad 30 miast w całej Polsce, promując swój najnowszy koncert zatytułowany "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

 • Jacek Kurski potwierdza plotki dot. Anny Popek!

  Jacek Kurski potwierdza, że Anna Popek (48 l.) na jesieni poprowadzi aż trzy programy w TVP. Pierwszy z nich to kącik zdrowotny nadawany w poniedziałki o 8.30. Drugi to pozycja przeznaczona dla seniorów zatytułowana "Zatrzymaj chwilę". Trzeci program ruszy na przełomie października i listopada i będzie miał charakter "infotainmentowy". Prezes postanowił zmienić jego nazwę z "Co słychać, Polsko...

 • Netflix wyprodukuje sequel "Pełnej chaty"

  Po miesiącach spekulacji - wreszcie oficjalna informacja! "Pełna chata" (Full House) wraca na mały ekran. 13-odcinkowy sequel produkcji Netflix zatytułowany będzie "Fuller House".

 • "Fear the Walking Dead": „TEOTWAWKI”

  Deborah Chow. Zaraz po emisji serialu "Fear the Walking Dead", o godz. 22:00, zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu "Talking Dead: Fear Edition". Gościem prowadzącego, Chrisa Hardwicka, będzie...

 • "Efekt Domina": Trudna sytuacja dzieci w Bangladeszu

  Program "Efekt Domina" zwraca uwagę widzów na problemy, z jakimi zmagają się najbardziej pokrzywdzeni przez los ludzie, zarówno w Polsce, jak i na świecie. W niedzielę, 12 kwietnia, na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek drugiej serii.

 • Mucha wraca do telewizji

  Anna Mucha (27 l.) wzięła przykład ze swojego byłego chłopaka i poprowadzi nowy program w TVN, zatytułowany "Mucha nie siada".

 • "Przypadki Cezarego P.": Ślesicki reżyseruje Pazurę

  "Przypadki Cezarego P." - tak zatytułowana będzie pierwsza serialowa produkcja Telewizji Puls. W roli głównej zobaczymy Cezarego Pazurę.

 • Szykuje się wielki skandal w „Rolnik szuka żony 3”? Część internautów i fanów programu twierdzi, że kandydatka Marka, Beata, ma co nieco za uszami. Łączą ją z bohaterką głośnego reportażu „Superwizjera”, w którym przedstawiono historię „czarnej wdowy”.

 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

Zdjęcia na temat: program zatytułowany