• Informacje na temat:

  program znika

Artykuły na temat: program znika
 • Program Joli Pieńkowskiej znika z anteny!

  Dokładnie 31 sierpnia 2014 roku żona miliardera pożegnała się z widzami "Dzień Dobry TVN". Jej występy w tym programie były szeroko komentowane w internecie i trzeba przyznać, że nie wszystkim podobał się sposób, w jaki prowadziła śniadaniówkę. Dość szybko Pieńkowska przeszła jednak do biznesowego kanały TVN, gdzie prowadziła program "Świat". Okazuje się, że szefostwo postanowiło wstrzymać emisję...

 • "Superstarcie" znika z anteny TVP2

  Można się było tego spodziewać - notujący niską oglądalność muzyczny show "Superstarcie" wiosną 2015 roku nie pojawi się na antenie TVP2.

 • Hanna Lis ma powody do smutku. Jej program znika z anteny!

  Chyba nie tak to miało być. Kiedy Hanna Lis (47 l.) po udziale w „Azja Express” dostała swój program w TVN Style, zapewne wiązała z tym wielkie nadzieje. Teraz okazuje się, że „Bez planu” znika z anteny!

 • Małgorzata Socha: Nie znikam z imprez

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu kilkunastomiesięcznej córeczki.

 • Konflikt pomiędzy celebrytkami rozpoczął się w programie "Azja Expres". Poszło o nieczystą grę konkubiny Wojewódzkiego. Stosunki między paniami są tak napięte, że gdy zaczęło się mówić o tym, że modelka dostanie swój program w TVN, Małgosia reagowała nerwowo. Choć jest niekwestionowaną gwiazdą stacji, to jednak z niepokojem śledziła doniesienia prasowe. Okazało się jednak, że Renata będzie...

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Tomasz Lis znika z anteny TVP. Zamiast jego programu będą debaty eskperckie

  Już w listopadzie prezes TVP potwierdzał, że wkrótce audycja Tomasza Lisa (49 l.) zniknie z anteny. Nie wiadomo jednak było, co ją zastąpi. Teraz sytuacja powoli się klaruje i mamy coraz więcej informacji na temat nowego programu!

 • Pożegnanie z "Modą na sukces"

  Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów "Mody na sukces". Krążące plotki, że najdłużej emitowany w Polsce serial znika z anteny Jedynki właśnie się potwierdziły. Ostatni odcinek serii o perypetiach rodziny Forresterów zobaczymy we wtorek, 9 grudnia. Jego miejsce zajmą powtórki "Sąsiadów".

 • Małgorzata Rozenek zrozpaczona. Znika z anteny!

  Małgorzata Rozenek (26 l.) nie może pogodzić się z decyzją władz stacji TVN - jej program "Piekielny hotel" znika bowiem z anteny!

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

Wideo na temat: program znika
 • Agnieszka Szulim potwierdza plotki!

  Stacja TVN zrezygnowała z plotkarskiego magazynu "Na językach" Agnieszki Szulim. Dziennikarka nie znika jednak z TVN - niebawem poprowadzi program „Azja Express” z udziałem takich gwiazd jak Hanna Lis i Małgorzata Rozenek.

 • Martyna Wojciechowska: To mój najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” oraz redaktor naczelna polskiej edycji „National Geographic”, nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim(...) programu do ponad 50. krajów na świecie i liczne propozycje wywiadów - m.in. z Korei Południowej. - Pracuję w mediach ponad 15 lat. Bardzo wierzę w to, co robię. Było tyle gwiazd, które wzleciały

Dyskusje na temat: program znika