• Informacje na temat:

  programy dla nastolatek

Artykuły na temat: programy dla nastolatek
 • Maciek Musiał przyjaźni się z zakonnikiem!

  ...19-letni Maciek Musiał jest idolem nastolatek i gwiazdą show-biznesu. Ale też jest człowiekiem głęboko wierzącym. Przyjaźni się z 85-letnim ojcem Leonem, benedyktynem z klasztoru w Tyńcu.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Edyta Olszówka i Szymon Bobrowski: To była licealna fascynacja

  Byli młodzi, zbuntowani i nierozłączni. Dla niej wtedy zrobiłby wszystko. Nie idą razem przez życie, ale do dziś się przyjaźnią i wzajemnie wspierają.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Dzieci Szymona Majewskiego wstydziły się go!

  Programy Szymona Majewskiego zawsze cieszyły się sympatią widzów. Jednak jego dzieci nie były zadowolone z sukcesów taty. Dlaczego?

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Jarosław Jakimowicz zapowiada 3. część „Młodych Wilków”. Chce wrócić na ekrany!

  Jarosław Jakimowicz był idolem nastolatek w czasach, kiedy nie było tabloidów i internetu. Zagrał rolę Cichego w kinowym hicie "Młode Wilki" i "Młode Wilki ½", która przyniosła mu sporą popularność. Wydawałoby się, że kariera aktorska stoi przed nim otworem, jednak propozycje nie sypały się jak z rękawa. Udało mu się zagrać jedynie kilka mało znaczących ról i poprowadzić dwa programy...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Szkoła

  ...przez szkolny radiowęzeł audycję, w której krytykuje związki z dziewczynami. Okazuje się, że zyskuje dzięki temu dużą popularność. Dlatego kolejne programy emituje w Internecie, nazywając się rebeliantem. Kiedy dowiaduje się, że Kaja porzuciła go dla ciemnoskórego chłopaka, nagrywa rasistowska audycję, w której wyśmiewa i obraża Kamila. Uczniowie odwracają się od niego, a Kaja nie może darować...

 • Joanna Osyda: Zbuntowana nastolatka

  W spektaklu "Marzenie Nataszy" - reżyserskim debiucie Wojciecha Urbańskiego - poprzez historie dwóch nastolatek ukazane są różne oblicza współczesnej Rosji. Premiera przedstawienia odbędzie się w czwartek w Teatrze Powszechnym w Warszawie.