• Informacje na temat:

  project green

Artykuły na temat: project green
 • "Maskarada" Chain Collector

  Chain Collector, melodyjna deathmetalowa formacja z Norwegii, założona przez muzyków m.in. Carpathian Forest, Green Carnation i Apostasy, wydała 18 listopada swój debiutancki album "The Masquerade". Płyta ukazała się nakładem niemieckiej Massacre Records i portugalskiej firmy Sound Riot.

 • Posłuchaj nowego projektu Herbiego Hancocka!

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać obszernych fragmentów nowej płyty słynnego jazzowego pianisty Herbiego Hancocka - "The Imagine Project". Muzyk sięgnął po klasyki z dorobku m.in. Johna Lennona, Boba Dylana czy Petera Gabriela.

 • Rewolucjoniści w Hollywood

  Ben Affleck i Matt Damon, znakomici amerykańscy aktorzy młodego pokolenia, a również scenarzyści nagrodzeni Oscarem i Złotym Globem za najlepszy oryginalny scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru" ("Good Will Hunting"), poinformowali o swym najnowszym przedsięwzięciu. Obaj chcą zmienić oblicze Hollywood, dzięki rozpisanemu konkursowi w Internecie na najlepszy scenariusz.

 • Low Fi w Bydgoszczy

  Pierwsza edycja Low Fi Festival już w tym tygodniu (10-13 października)!

 • "Skokami ku wolności" po raz drugi

  W piątek, 9 czerwca, ukazała się składankowa płyta "Skokami ku wolności 2", zawierająca 17 utworów, głównie z polską muzyką reggae. Tego albumu nie można kupić w sklepie - otrzymają go ci, którzy zakupią bilet na V festiwal "Nie Zabijaj". Impreza odbędzie się 15 lipca w Jastrzygowicach w woj. opolskim.

 • Dzień Sklepu Płytowego: Ozzy ambasadorem

  W sobotę 16 kwietnia w tym roku obchodzony jest Record Store Day (Dzień Sklepu Płytowego), którego celem jest docenienie niezależnych sklepów muzycznych.

 • "Wave-Gotik-Treffen" po raz dwunasty

  W dniach 6-9 czerwca w Lipsku odbędzie się 12. edycja "Wave-Gotik-Treffen", najsłynniejszego w tej części Europy festiwalu, na którym prezentują się wykonawcy kręgu szeroko pojętej muzyki gotyckiej, elektronicznej, industrialnej i dark ambientowej. Oczywiście poza koncertami, których będzie kilkadziesiąt, zaplanowano liczne pokazy, after show party i spotkania z zespołami.

 • Koncerty Live 8 już dzisiaj!

  W sobotę, 2 lipca, będziemy świadkami historycznego zdarzenia. W ramach charytatywnej akcji Live 8 w kilkunastu miastach na całym świecie odbędą się koncerty, na których zobaczymy największe muzyczne gwiazdy. Organizatorem całego przedsięwzięcia, podobnie jak to było w przypadku Live Aid i Live Aid 2 w latach 80., jest sir Bob Geldof.

Wideo na temat: project green
 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Green Hornet 3D

  Green Hornet 3D to historia Britta Reida /Seth Rogen/, syna szanowanego magnata medialnego z Los Angeles, który prowadzi bezużyteczne życie playboya, do chwili, kiedy dowiaduje się, że jego ojciec /Tom Wilkinson/ ginie w tajemniczych okolicznościach pozostawiając mu swoje imperium. Wkrótce po tym zdarzeniu, Britt, początkowo niechętnie, nawiązuje znajomość z jednym z najbardziej kreatywnych pracowników ojca, Kato (Jay Chou) i wspólnie z nim zaczyna dostrzegać szansę na zrobienie w życiu...