• Informacje na temat:

  projekt konkurencyjny

Artykuły na temat: projekt konkurencyjny
 • Konkurencyjna gwiazda zniszczyła projekt Margaret? Co za bestialski czyn

  Margaret (27 l.) tuż przed festiwalem w Sopocie przeżywa istny dramat. Okazało się, że ktoś zniszczył projekt, nad którym pracowała wiele miesięcy. Opowiedziała nam o tym w wywiadzie.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Beata Kozidrak odniosła się do zadziwiających plotek o bracie! "To bzdura"

  Czy były mąż gwiazdy Bajmu i zmarły niedawno brat za jej plecami tworzyli nowy, konkurencyjny zespół? – To bzdura! – zagrzmiała Beata Kozidrak (58 l.). Ale grupa istniała i powstały już nawet piosenki!

 • Penelope Cruz zagra Marię Callas?

  Penelope Cruz i Anne Hathaway to główne kandydatki do roli Marii Callas w biograficznym filmie, opowiadającym o życiu słynnej operowej diwy. W przygotowaniu jest jednak konkurencyjny projekt, w którym główną rolę miałaby zagrać Eva Mendes.

 • "M jak miłość": Filip Gurłacz musiał odejść z "Emki"... za karę!

  Filip Gurłacz, który przez ponad pół roku wcielał się w aspiranta Roberta Wrońskiego w "M jak miłość", musiał pożegnać się ze swoją rolą. Powód? Nielojalność! 29-letni aktor zaczął bowiem grać w konkurencyjnych serialach, ewidentnie działając na szkodę "Emki".

 • Zaborczy Miramax

  Harvey Weinstein, szef studia Miramax, w którym powstało oscarowe "Chicago" , zabronił reżyserowi tego filmu, Robowi Marshallowi zająć się projektem w konkurencyjnej wytwórni Columbia. Rob Marshall gorąco zabiegał o możliwość realizacji dla studia Columbia obrazu "Memoirs of the Geisha".

 • Szostak chce odchudzać Polki! Będzie jak Lewandowska?

  Karolina Szostak (41 l.) zachwyca wszystkich swoją metamorfozą. Dziennikarka schudła 30 kilogramów, czym chętnie chwali się w kolorowych czasopismach, udzielając wywiadów na ten temat. Teraz zdradziła, że ma w planach nowy projekt związany z odchudzaniem!

 • DiCaprio zdradza Martina Scorsese

  Jak już wielokrotnie informowaliśmy, realizacją filmowej opowieści o życiu legendarnego macedońskiego króla, Aleksandra Wielkiego, zainteresowanych jest co najmniej trzech reżyserów. Konkurencyjne projekty przygotowują Oliver Stone ( "Męska gra" ), Martin Scorsese ( "Kundun: Życie Dalajlamy" ) oraz Baz Luhrmann ( "Moulin Rouge" ). Do projektu tego ostatniego twórcy dołączył ostatnio Leonardo

 • Anna Samusionek znalazła pomysł na siebie. Będzie pomagać kobietom!

  Warsztatowe spotkania pod hasłem "Jestem emocją" to najnowszy projekt Anny Samusionek (44 l.). Aktorka będzie pomagać kobietom w kryzysie.

 • Kłopoty Mela Gibsona

  Podczas gdy wciąż nie wiadomo, czy planowana od dawna, nowa produkcja Mela Gibsona dojdzie do skutku i czy Warner Bross przyjmą kontrowersyjnego aktora-reżysera pod swoje skrzydła, ktoś zabrał się za realizację konkurencyjnego projektu...