• Informacje na temat:

  projekt pracowni

Artykuły na temat: projekt pracowni
 • Dom nad rozlewiskiem

  Przywrócona tymczasowo do pracy Małgosia z zapałem dopracowuje swój projekt kampanii społecznej. Grzegorz i Majka, przydzieleni jej "do pomocy", mogą się...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Natasza Urbańska nie mogła w to uwierzyć! Janusz się ugiął!

  Długo czekała na ten moment. Natasza Urbańska (41 l.) po raz pierwszy przystąpiła do realizowania własnego spektaklu musicalowo-tanecznego w teatrze Studio Buffo.  "To mój autorski projekt. Bardzo(...) pracowni, nadają jej charakterystyczny klimat" – podkreślała z dumą właścicielka i planowała kolejne prace.  Tymczasem Janusz coraz gorzej znosił rozłąkę z ukochaną.  "Miał wrażenie, że oddalają się od...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Suknia Księżnej Diany pójdzie pod młotek

  Suknia z tafty według projektu Davida i Elizabeth Emmanuel, w której 19-letnia Diana Spencer zadebiutowała na londyńskich salonach u boku narzeczonego Księcia Karola , trafi w czerwcu na aukcję. Cena wywoławcza kreacji to 50 tys. funtów.

 • Praca Grupy 5 Architekci z Warszawy zwyciężyła w rozstrzygniętym we wtorek konkursie na projekt nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zwanego katowicką szkołą filmową.

 • Weekend w serialach

  .... Spędzany razem czas sprawia, że bardzo się do siebie zbliżają. Zabiegi Róży w końcu przynoszą efekt i Maciej zaprasza Mirkę na randkę. Konrad i Małgosia zawożą projekt i petycję do gminy. "Strażacy" odc(...) gospodarstwo i przenosi się do Andrzeja i synowej. Ewa nie jest z tego zadowolona. Pewnego dnia staruszka znika bez wieści. "Wiedźmy" odc.7 Paula i Marcyś, pracownicy Agaty, zakochują się...

 • Raper odmienia polskie blokowiska

  Zakończył się konkurs na projekt nowej elewacji jednego z wrocławskich bloków w ramach akcji "Pospolite Ruszenie". Jej inicjatorem jest producent muzyczny L.U.C, czyli Łukasz Rostkowski. "Nie przestajemy działać, jest wiele do zrobienia"- zapowiada L.U.C.

 • Agata Kornhauser-Duda: Sekrety pierwszej damy wychodzą na jaw

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) jest zafascynowana młodym projektantem z Łodzi, choć nigdy nie poznała go osobiście. Uważa, że świetnie wyczuwa, co podoba się kobietom.

 • Odnowią przedwojenne filmy polskie

  Filmoteka Narodowa, w ramach kilkuletniego projektu dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, podda procesowi renowacji, digitalizacji i rekonstrukcji ponad 40 przedwojennych polskich filmów - poinformował dyrektor filmoteki Tadeusz Kowalski.