• Informacje na temat:

  projekt ustawy

Artykuły na temat: projekt ustawy
 • Urszula o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Kur*** mać, ja pier***

  Ludzie wychodzą z kościołów, a gwiazdy grzmią na Facebooku - projekt zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej budzi ogromne emocje! Jarosław Kaczyński (66 l.) i Beata Szydło (52 l.) deklarują poparcie dla całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Co na ten temat sądzą celebryci?

 • "System" z Agnieszką Grochowską zakazany w Rosji

  Kilka dni przed premierą rosyjskie ministerstwo kultury oraz dystrybutor postanowili zakazać wyświetlania amerykańskiego thrillera "System", którego akcja dzieje się w stalinowskiej Rosji - poinformowano w środę.

 • Liroy zgłasza ważny projekt, ale uwagę wszystkich zwróciły jego... buty! Internauci zachwyceni!

  Liroy, gdy tylko dostał się do sejmu, zapowiedział, że będzie walczył o możliwość legalnego korzystania z medycznej marihuany. Ostatnio poseł ugrupowania Kukiz'15 złożył w tej sprawie projekt ustawy. Jednak podczas konferencji poświęconej tematowi medycznej marihuany uwagę wszystkich przykuły... sportowe buty posła Liroya. Internauci pokochali jego luźny styl! Sieć od razu zapełniła się...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Anna Korcz wyznaje: Usunęłabym chory płód!

  Anna Korcz (49 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej...

 • Stop playbackowi! Projekt ustawy

  "Playback jest zły. To zwyczajne oszustwo. To objaw braku szacunku dla słuchaczy. To najgorsza z form chałtury. Stop playbackowi!" - pisze w swoim manifeście Shakin' Dudi czyli Ireneusz Dudek, popularny muzyk bluesowy.

 • Marta Kaczyńska komentuje "czarny protest": Sprawnie przeprowadzona manipulacja

  Marta Kaczyńska (36 l.) od początku była przeciwna projektowi zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Teraz postanowiła również skomentować "czarny protest". Musimy przyznać, że zrobiła to bardzo dosadnie.

 • Jak informuje "Rzeczpospolita", w Ministerstwie Kultury zakończyły się prace nad projektem ustawy o kinematografii. Dzisiaj już nad tekstem pochylają się przedstawiciele związków zawodowych i stowarzyszeń twórczych - pisze Barbara Hollender.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nie chce pracować w niedzielę! "To dzień święty"

  NSZZ "Solidarność" złożył do Sejmu obywatelski projekt ustawy, w którym domaga się wprowadzenia całkowitego zakazu handlu w niedzielę. Pomysł popiera m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.).

 • Kiniarze kontra reżyserzy

  Dystrybutorzy filmów oraz osoby prowadzące i zarządzające kinami popierają stanowisko Platformy Obywatelskiej w sprawie projektu ustawy o kinematografii. PO krytykuje projekt, gdyż uważa, że ustawa jest "haraczem", który poniosą podatnicy. Czołowi filmowcy polscy, głównie starszego pokolenia, bronią ustawy i przeciwstawiają się poglądom partii Rokity i Tuska.

Wideo na temat: projekt ustawy
 • Monika Olejnik o Kai Godek: Ma prawo wypowiadać to, co wypowiada

  Kościoła, który walczy o prawo do życia. Zawsze tak było. Ale nie może Episkopat naciskać na parlamentarzystów i mówić: 'O, cieszymy się bardzo, że komisja zajęła się projektem ustawy lub jesteśmy(...)Projekt znosi możliwość przerwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu. W środę 11 kwietnia głosowały za nim trzy osoby, przeciw było aż 29, co rozsierdziło Godek. Na swoim Twitterze napisała, że

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Mikołaj Krawczyk: Aga jest pomysłodawcą całej kampanii

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk aktywnie angażują się w pomoc zwierzętom. Niedawno wystąpili w drastycznej kampanii "One czują tak jak my". Zrobili to, by zwrócić uwagę na eksperymenty na zwierzętach. W studiu "Dzień Dobry TVN" aktorzy oraz Dorota Wiland z Fundacji na Rzecz Ochrony Zwierząt Ius Animalia rozmawiali o rządowym projekcie ustawy o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów

 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

Dyskusje na temat: projekt ustawy