• Informacje na temat:

  projektanci mody week fashion

Artykuły na temat: projektanci mody week fashion
 • Kelela pozowała do zdjęć w bieliźnie i sukience z "siateczki"!

  Strój Keleli (36 l.), w którym pojawiła się na Paris Fashion Week, przykuł uwagę wszystkich!

 • Paris Hilton w Polsce w roli DJ-ki

  Amerykańska celebrytka Paris Hilton ma być gościem II edycji Międzynarodowych Targów Mody w Ptak Fashion City w Rzgowie k. Łodzi - podali organizatorzy. Hilton będzie gościem specjalnym pokazów.

 • Pojechał na pokaz mody do... Katowic

  ...poznałem podczas łódzkiego Fashion Week. Nie kryję, że podoba mi się atmosfera towarzysząca pokazom, a świat mody jest mi od jakiegoś czasu bliski - powiedział Maciej Musiał w jednym ze swych ostatnich(...) czerwonym dywanie zawsze świetnie się prezentuje i zwraca uwagę doskonałymi stylizacjami. Nic w tym dziwnego - Maciek jest przecież częstym gościem na pokazach mody, pomaga też swym przyjaciołom...

 • "Projektanci na start": Zwycięzcą został...

  Zwycięzcą pierwszego polskiego modowego talent show "Projektanci na start", emitowanym na kanale Foxlife, został Pjotr Górski. To on po 12 odcinkach zachwycił grono jurorów i zdobył bilet do świata wielkiej mody.

 • Jak gwiazdy i celebryci noszą się podczas tygodnia mody w Londynie? Zobaczcie!

 • Kto uszyje zwycięstwo?

  Na zwycięzcę pierwszego polskiego modowego talent show czeka m.in. kurs projektowania w Mediolanie i wypromowanie jego marki. Kto więc okaże się mistrzem igły i wygra program "Projektanci na start"?

 • "Na dobre i na złe":​ Kamilla Baar daje się uwodzić... modzie

  Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", została kilka miesięcy temu pierwszą polską ambasadorką niemieckiej firmy Marc Cain, którą jury XV edycji plebiscytu Doskonałość Mody "Twojego Stylu" uznało za najlepszą zagraniczną markę odzieżową 2013 roku!

 • Aneta Kręglicka jurorką "Projektantów na start"

  Aneta Kręglicka będzie przewodniczącą jury talent show "Projektanci na start" - poinformowali producenci programu, który oglądać będziemy mogli na antenie FOX Life.

 • Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła

  Premierowy pokaz kolekcji Wiosna & Lato 2013 Łukasza Jemioła na zakończonym niedawno łódzkim Fashion Week wywołał spore zamieszanie w świecie mody. Jedni zachwycali się kreacjami projektanta, inni dopatrzyli się w nich zapożyczeń od innych kreatorów mody i krytykowali kolekcję. Nic dziwnego, że gdy Łukasz wreszcie zorganizował pokaz w warszawskim Soho Factory, mnóstwo gwiazd chciało na własne...

 • Doda reanimowana na pokładzie samolotu! Co z nią?

  Przez kilka ostatnich dni celebrytka bawiła w stolicy Francji, gdzie lansowała się na kilku mniej znaczących pokazach mody podczas odbywającego się tam Paris Fashion Week. Oczywiście wszystko skrupulatnie relacjonowała na swoim Instagramie, gdzie chwaliła się kreacjami oraz robiła sobie selfie z projektantami. Po co konkretnie tam pojechała? W sumie nie wiadomo... Wiadomo natomiast, że pobyt...

Wideo na temat: projektanci mody week fashion
 • Łukasz Verra: Będzie o mnie głośno. Za 10 lat będę ikoną!

  Młody projektant przyznaje, że zrobi wszystko, by usłyszało o nim jak najszersze grono miłośników mody na całym świecie. - W lutym mam Fashion Week w Londynie, więc będzie o mnie głośno - zapewnia w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Gdzie widzi siebie za 10 lat? – Jako właściciela dużego domu mody, po prostu jako dość poważną ikonę w świecie mody - dodaje skromnie.