• Informacje na temat:

  projektant louisa

Artykuły na temat: projektant louisa
 • Polska 16-latka błyszczy w Nowym Jorku

  Pochodząca z Katowic Zuzanna Bijoch , nazywana "sensacją wśród modelek", pojawiła się u boku projektanta Yigala Azrouela na nowojorskiej imprezie CFDA Fashion Awards 2011.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Michał Witkowski apeluje do mediów: "Nie jestem i nigdy już nie będę skandalistą!"

  ...projektantów jak Gucci czy też Alexander McQueen! Pisarz widocznie jest już bardzo zmęczony zamieszaniem wokół swojej osoby. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Witkowski zaliczył wielką wpadkę. Podczas...

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

 • Książę George i inni członkowie królewskiej rodziny w ciągłym niebezpieczeństwie. Coś okropnego!

  ...o wcześniejsze zwolnienie warunkowe przed upływem 25 lat. Rashid pochodzi z Nelson w północno-zachodniej Anglii. Tamsię urodził i wychował. Był projektantem stron internetowych, ale od kilku lat pracował...

 • Kate Moss wyprowadzona z samolotu pod eskortą policji

  Supermodelka Kate Moss w asyście policji została wyprowadzona z samolotu. Powodem wezwania służb było uciążliwe zachowywanie się słynnej pasażerki w trakcie lotu powrotnego z Turcji do Wielkiej Brytanii - podały w poniedziałek brytyjskie media.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi na styczeń

  ...projektanta mody. Gianni Versace został zastrzelony przez seryjnego mordercę Andrew Cunanana w Miami Beach w 1997 roku. Scenariusz oparty został o książkę “Vulgar Favors: Andrew Cunanan, Gianni...

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

 • „Plotkara”: Elita powraca na ścieżki zła i... na DVD

  ...projektantów przysyła na plan zdjęciowy nowe projekty - często wykorzystuje znalezione w lumpeksie akcesoria, kupione w tanich sklepach obuwie lub ciuchy uszyte samodzielnie z kilku różnych elementów garderoby...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.