• Informacje na temat:

  projektant wnętrz

Artykuły na temat: projektant wnętrz
 • Tomasz Olejniczak mieszka na bogato. Pokazał swój dom

  Tomasz Olejniczak (44 l.) pokazał w "Dzień dobry TVN" swój 300-metrowy dom pod Poznaniem z ogromnym ogrodem. Wnętrza robią wrażenie. Antyki, kryształy, porcelana, gobeliny i modernistyczne dodatki - tak mieszka znany projektant. "W łazience mam trochę biczy wodnych i domowego SPA" - opowiada szczęśliwy.

 • Allan Starski i twórcy "Idy" w łódzkiej Alei Gwiazd

  Zdobywca Oscara, scenograf Allan Starski oraz twórcy oscarowej "Idy" zostaną uhonorowani gwiazdami w Alei Gwiazd w Łodzi. Dotąd na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej - wmurowano 65 gwiazd wybitnych postaci polskiego filmu.

 • "Klan": Nie mówię o marzeniach

  Uwielbia wyprawy łodzią po jeziorach, podczas których towarzyszy jej życiowy partner Piotr i pies Felek. Poza tym sama dekoruje wnętrza, żeby dom miał… jej charakter pisma.

 • Swingujący projektant w "Must Be The Music" (wideo)

  Zobaczcie, jak w "Must Be The Music" wypadł Piotr Zemła, śpiewający projektant wnętrz.

 • Czy kupi meble od... Zienia?

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", bardzo sobie ceni kreacje Macieja Zienia. Projektant przekonywał ją ostatnio także do firmowanych jego nazwiskiem... mebli i innych artykułów wyposażenia wnętrz.

 • Armani na planie filmowym

  Włoski projektant mody Giorgio Armani jest jednym z ojców nowego hollywoodzkiego projektu "Paranoja". Na planie zdjęciowym thrillera odpowiadał nie tylko za garderobę, ale również za wystrój wnętrz.

 • "Przyjaciółki": Ktoś zginie w pożarze?!

  Borkowski) - projektant wnętrz, którego spotkała w salonie meblowym, może być ojcem Klary...

 • Finalista "Idola" rzucił chłopaka

  Adam Lambert, 27-letni zdobywca drugiego miejsca amerykańskiego "Idola", nie jest w stanie pogodzić dobrze zapowiadającej się kariery z uczuciem do pewnego projektanta wnętrz.

 • Klan

  Paweł poszukuje atrakcji dla syna, które byłyby konkurencyjne dla berlińskiego koncertu, ale Pawełek nie daje się skusić i wybiega na spotkanie Julity i Korbasa. Rafał zarzuca Natalii nieszczerość i oświadcza zakończenie współpracy w fundacji. W nowym domu Zyty i Michała pojawia się projektant wnętrz. Tymczasem Jerzy przelewa Michałowi tylko niewielką część kwoty, którą obiecał oddać.

 • Nękanemu ostatnio kłopotami Michaelowi Jacksonowi przybyło kolejne zmartwienie. Tym razem amerykański gwiazdor musi stanąć przed sądem za niewypłacenie należnych pieniędzy projektantowi wnętrz, którego swego czasu zatrudnił.

Zdjęcia na temat: projektant wnętrz
Wideo na temat: projektant wnętrz
 • Tak mieszka Tomasz Olejniczak

  Projektant Tomasz Olejniczak pokazał w "Dzień dobry TVN" swój dom pod Poznaniem. Wnętrza robią wrażenie! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tak mieszka Maciej Zień. "Jakoś się mieszczę w tym 100-metrowym mieszkaniu"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Macieja Zienia w jego mieszkaniu. W jakim stylu urządził wnętrza? - Francja to moja miłość, jestem frankofilem - zdradził projektant mody. - Najprzyjemniejszym elementem urządzania było dla mnie dopieszczanie, kupowanie obrazów, lamp. Jakoś się mieszczę w tym 100-metrowym mieszkaniu - dodał. Zobaczcie, jak mieszka... (Dzień dobry TVN/x-news)