• Informacje na temat:

  projektowanie damskich

Artykuły na temat: projektowanie damskich
 • Słynna aktorka zaprojektuje torebki

  Isabella Rossellini nawiązała współpracę z luksusową włoską marką Bulgari, w ramach której powstała kolekcja damskich torebek.

 • Nowa rola Isabelli Rossellini

  Słynna aktorka Isabella Rossellini nawiązała współpracę z luksusową włoską marką Bulgari, w ramach której powstała kolekcja damskich torebek.

 • Meghan Markle oczarowała kreacją! Wszyscy patrzyli na jej brzuch!

  Meghan Markle (37 l.) jest kochana przez kobiety na całym świecie za swoje wyczucie stylu. Na królewski dwór wprowadziła powiew świeżości i nowoczesności w kwestii ubioru. Podczas oficjalnych wyjść za każdym razem potrafi zaskoczyć stylizacją, zwłaszcza teraz, gdy jest w ciąży. Na ostatniej gali, na której się pojawiła, zebrani nie mogli oderwać od niej oczu.

 • Kolekcja "słowiańskiej" odzieży Cleo

  Znana z przeboju "My Słowianie" Donatana wokalistka Cleo stworzyła oryginalną serię bluz z kapturem i bluzeczek damskich. "Zawsze marzyłam o tym, żeby móc zaprojektować własną kolekcję ubrań" - mówi gwiazda.

 • Romans Anety Zając to fikcja? Internauci: Stefano Terrazzino jest gejem

  ...dzisiejszym. On jednak twierdzi, że jest tak zapracowany, iż nie ma czasu na stały związek... Prócz tańca, wielką pasją Stefano jest projektowanie damskich ubrań. Z zawodu zresztą jest...

 • Kevin Costner ożenił się

  49-letni Kevin Costner ( "Tańczący z wilkami" , "Open Range" ) zmienił w niedzielę, 26 września, stan cywilny łącząc się węzłem małżeńskim ze swoją wieloletnią przyjaciółką, 30-letnią Christine Baumgartner.

 • Zofia Ślotała (27 l.) i Kaja Śródka (31 l.) ucieły sobie pogawędkę na jednej z imprez. Ciekawe, co na to Borys...

 • Sarah Jessica Parker projektantką obuwia

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker zdobyła sławę, grając wielbicielkę szpilek Manolo Blahnika w serialu "Seks w wielkim mieście". Kilka lat po zakończeniu produkcji, gwiazda znów pokaże się w butach tej marki. Tym razem jednak w kolekcji własnego autorstwa.

 • Małgorzata Foremniak martwi się o córkę. Musiała wyjechać z kraju za chlebem

  ...torebek i innych damskich akcesoriów. - Firma, w którą tak wierzyła, nie przyniosła spodziewanych dochodów i satysfakcji. I po różnych perturbacjach została zamknięta - zdradza znajoma aktorki...

 • Mała Czarna Coco

  "Coco Chanel", francuski film biograficzny poświęcony legendarnej projektantce mody - z Audrey Tautou w roli tytułowej - trafi do polskich kin 26 czerwca.

Wideo na temat: projektowanie damskich
 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.