• Informacje na temat:

  projekty domów

Artykuły na temat: projekty domów
 • W jakiej sukni weźmie ślub Małgorzata Rozenek? Minge ujawnia projekty!

  Ślub Małgorzaty Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radka Majdana (44 l.) zbliża się wielkimi krokami! Perfekcyjna lady już wybrała projekty sukni ślubnej!

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Nowe projekty TVP: "Wojna polsko-polska", "Głęboka woda - integracja"

  Jak informuje serwis WirtualneMedia.pl TVP otrzymała 124 projekty nowych seriali, w tym kontynuacji popularnych produkcji takich jak "Glina", czy "07 zgłoś się". Czy oznacza to, że nadchodzi koniec największych hitów TVP jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Klanu"?

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • Halina Kunicka jest bardzo samotna! "Ani stale nie ma w domu, Marcin ucieka przed sobą samym"

  Dreckiej. Wraz z mężem Lucjanem (†77) z radością obserwowali szczęśliwych małżonków, narodziny ich synów Franciszka (16 l.) i Stanisława (14 l.), wspólne projekty muzyczne. Ze wzruszeniem czytali...

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • Buduje mamie dom za 700 tysięcy

  ...35-letni Karpiel-Bułecka jest bardzo związany ze swoją mamą. W wywiadach podkreśla, że jest najważniejszą kobietą jego życia. Jak dowiedział się "Fakt", gwiazdor postanowił wybudować ukochanej mamie dom. Projekty willi i większość materiałów budowlanych jest już gotowa, muzyk kupił też ziemię. Dom ma być utrzymany w nowoczesnym stylu. Inwestycja będzie słono kosztowała Sebastiana. Według...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Rafał Maślak nigdy wcześniej nie mówił o swojej chorobie. Lekarze zniszczyli mu zdrowie!

  Rafał Maślak (28 l.) - sympatyczny, skromny, rozmowny. Żadnej pracy się nie boi. Szanuje to, co dziś ma - życie w stolicy, projekty na świecie, pracę w telewizji. Nie wstydzi się tego, skąd pochodzi. O swojej chorobie mówi niechętnie...

 • Omenaa Mensah i... afrykańskie dziecko Nergala

  Dzięki projektowi wirtualnej adopcji dzieci z Afryki Polacy mogliby przekazywać pieniądze wybranym przez siebie podopiecznych i na odległość czuwać nad ich rozwojem. To część działań fundacji założonej przez prezenterkę. Projektem zainteresował się między innymi Adam Nergal Darski.

Wideo na temat: projekty domów
 • Marcel Sabat rozkręca własną firmę odzieżową

  przestoje, mam to z tyłu głowy, że taka sytuacja może się kiedyś pojawić, wolałbym jej uniknąć. Robię teraz wszystko, by potem w przyszłości móc zapracować sobie na kolejne projekty – podkreśla.