• Informacje na temat:

  projekty domów

Artykuły na temat: projekty domów
 • W jakiej sukni weźmie ślub Małgorzata Rozenek? Minge ujawnia projekty!

  Ślub Małgorzaty Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radka Majdana (44 l.) zbliża się wielkimi krokami! Perfekcyjna lady już wybrała projekty sukni ślubnej!

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Nowe projekty TVP: "Wojna polsko-polska", "Głęboka woda - integracja"

  Jak informuje serwis WirtualneMedia.pl TVP otrzymała 124 projekty nowych seriali, w tym kontynuacji popularnych produkcji takich jak "Glina", czy "07 zgłoś się". Czy oznacza to, że nadchodzi koniec największych hitów TVP jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Klanu"?

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • Agata Młynarska dumna z córki. Sylwia Mor-Zbucka założyła fundację i pomaga dzieciom z domów dziecka

  ..., przybrana córka Agaty Młynarskiej. Z przejęciem opowiadała o Fundacji Program Pomocy Pierwsza Praca, w której działa. O tym, z jakimi problemami borykają się wychowankowie domów dziecka, jak czują się(...), jestem z Ciebie bardzo, bardzo dumna. Dajecie innym wzorzec i przykład" - napisała na portalu internetowym. Dziewczyna przekonywała widzów, że nie chodzi o to, by dzieci z domów dziecka adoptować, ale...

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • Beata Kozidrak wystawiła dom na sprzedaż! Jednak pojawiły się problemy

  ....  W rodzinnym domu została jedynie Agata, która właśnie tam ma swoje biuro, spotyka się z klientami. Tam powstawały jej pierwsze projekty. To miejsce jest dla niej bardzo szczęśliwe, bo jej firma odniosła sukces...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szykują się do ślubu. Babcia w domu opieki

  ...naprzeciw Waszym oczekiwaniom. I oto jest! Nie tylko kolekcja, ale cała oferta dopasowana do każdej z Was! Szyjemy sukienki i tworzymy projekty na Twoją miarę - pisze Agata na swojej stronie internetowej...

 • Omenaa Mensah i... afrykańskie dziecko Nergala

  Dzięki projektowi wirtualnej adopcji dzieci z Afryki Polacy mogliby przekazywać pieniądze wybranym przez siebie podopiecznych i na odległość czuwać nad ich rozwojem. To część działań fundacji założonej przez prezenterkę. Projektem zainteresował się między innymi Adam Nergal Darski.

Wideo na temat: projekty domów
 • Marcel Sabat rozkręca własną firmę odzieżową

  przestoje, mam to z tyłu głowy, że taka sytuacja może się kiedyś pojawić, wolałbym jej uniknąć. Robię teraz wszystko, by potem w przyszłości móc zapracować sobie na kolejne projekty – podkreśla.