• Informacje na temat:

  projekty dziewczyn

Artykuły na temat: projekty dziewczyn
 • Dziewczyna Borewicza u Lubiczów!

  Przed laty Danuta Kowalska miała status wielkiej gwiazdy. Była m.in. dziewczyną Borewicza, czyli Bronisława Cieślaka w "07 zgłoś się", narzeczoną Winnickiego, czyli Janusza Gajosa w "Alternatywy(...) projekty biznesowe - zdradza nam Danuta Kowalska. - Postanowiłam jednak wrócić do aktorstwa i łączyć ze sobą te moje dwie profesje.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Dziewczyna Borewicza w "Klanie"

  Przed laty Danuta Kowalska miała status wielkiej gwiazdy. Była m.in. dziewczyną Borewicza (Bronisław Cieślak) w "07 zgłoś się", której porucznikowi nie udało się rozebrać, a także narzeczoną(...) rodu Lubiczów wcieli się w postać nowej przyjaciółki chorwackiego pisarza Stjepana Vujkovica (Roman Frankl). - Nadal mam własną firmę, w ramach której realizuję projekty biznesowe - zapewnia Danuta...

 • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • Ta dziewczyna ma potencjał

  ...- Moja bohaterka zaczęła pracę w redakcji "Tu i teraz" w Zakopanem, bo chciała spotkać kochankę ojca. Lubię tę dziewczynę, ma potencjał - mówi aktorka o swym udziale w "Szpilkach na Giewoncie". Pani Katarzyno, gdzie pani była, gdy pani nie było? - W Niemczech, w Austrii. Podjęłam świadomą decyzję o chwilowej zmianie środowiska. Robiłam inne projekty, które niekoniecznie ujrzały światło...

 • Petera Bogdanovicha screwball comedy

  "Dziewczyną wartą grzechu" Peter Bogdanovich, jeden z najbardziej utalentowanych filmowców swego pokolenia, powraca - po ponad dekadzie nieobecności - na ekrany kin.

 • "Diagnoza": Przyszedł czas na śmiech

  Michał Czernecki nie zagrał przełomowej roli. Krok po kroku, kolejnymi postaciami, podbija serca widzów. Jesienią zobaczymy go w 2. serii „Wojennych dziewczyn” oraz „Diagnozie”.

 • Stellan Skarsgard z nagrodą "Pod Prąd" w Krakowie

  Konsekwentnie idzie pod prąd, od lat promuje kino niezależne i angażuje się w projekty twórców, którzy mówią własnym głosem. W środę, 6 maja, podczas festiwalu PKO Off Camera Stellan Skarsgard odebrał nagrodę "Pod Prąd". Aktor zostawił w Krakowie odcisk dłoni, który stanie się częścią Krakowskiej Alei Filmowej.

 • "Pytanie na śniadanie": Siostry Godlewskie wystąpiły w programie! "Będziemy śpiewać"

  Małgorzata i Monika "Esmeralda" Godlewskie gościły ostatnio w programie TVP, "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z Moniką Zamachowską i Michałem Olszańskim deklarowały, że to dopiero początek ich kariery i przygody z muzyką. Mają nawet w planach nagranie płyty! Nie wszystkim widzom podobał się występ dziewczyn.

 • The Weeknd: Michael Jackson z internetu

  Pojawił się nagle w 2011 roku i niemal natychmiast podbił serca słuchaczek oraz dziennikarzy muzycznych. A wystarczyło opublikować trzy utwory na Youtube.

Wideo na temat: projekty dziewczyn
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.