• Informacje na temat:

  projekty internetowe

Artykuły na temat: projekty internetowe
 • Seriale internetowe - rewolucja?

  ...rozwój telewizji internetowej oraz urządzeń mobilnych. Serwisy, w których można wypożyczać tytuły on-line, pojawiają się jak grzyby po deszczu. Powstają też seriale dostępne tylko w Internecie. Gra(...) przełomowym w historii telewizji. Niektóre tytuły są tak popularne, że stacje telewizyjne wykupują projekty, by móc je pokazać u siebie, m.in. "Web Therapy" Lisy Kudrow, który wystartował w 2008 r., a od dwóch...

 • The Weeknd: Michael Jackson z internetu

  Pojawił się nagle w 2011 roku i niemal natychmiast podbił serca słuchaczek oraz dziennikarzy muzycznych. A wystarczyło opublikować trzy utwory na Youtube.

 • Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  ..."Nieustraszony" na długo zapisał się w pamięci widzów. Na tyle, by lata po zakończeniu serialu mówiono o nakręceniu kontynuacji, a nawet próbowano zrealizować kolejne projekty.

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) godnie zastąpiła Sarę May w fotelu internetowej hejterki i dziś jest prawdziwym postrachem rodzimych celebrytek.

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Odchowała dziecko, teraz wraca do pracy

  Kinga, którą gra Katarzyna Cichopek w serialu "M jak miłość", odchowała dziecko i wróciła do pracy. Ona sama ma ze swoją bohaterką dużo wspólnego. Też angażuje się w nowe projekty zawodowe. Właśnie została naczelną portalu internetowego dla młodych mam.

 • Od 30 kwietnia bilety na polskie filmy w wybranych kinach - po 10 zł

  Tylko 10 zł - tyle, od 30 kwietnia do końca roku, kosztować będą bilety na wybrane filmy polskie w ponad 30 kinach - tych, które należą do sieci Helios oraz w warszawskim Iluzjonie - poinformowano podczas czwartkowej inauguracji projektu "Kultura dostępna w kinach".

 • Renata Kaczoruk wiele zyskała dzięki udziałowi w "Azja Express". Osiągnie sukces?

  Po udziale w "Azja Express" Renulce tylko przybyło wrogów. Nie do końca podpasowała zarówno niektórym kolegom z programu, jak i widzom: uczestnicy zmówili się, by ją wyeliminować z gry, a internetowe(...)!  Wystąpiła już w reklamie sieci komórkowej, a wkrótce na antenie pojawi się jej program o modelkach. To nie jedyne projekty, w które jest zaangażowana. Pochwaliła się tym sama Renata.  "Zainteresowanie...

 • Seriale internetowe - rewolucja?

  Telewizja rządzi się swoimi prawami i mnóstwem ograniczeń. Tymczasem internet odkrywa przed twórcami seriali nowe, niezbadane możliwości. Sprawdziliśmy, co ciekawego można zobaczyć w sieci.

Wideo na temat: projekty internetowe
 • Magda Gessler planuje własną kolekcję

  Jeśli najnowsze projekty Magdy Gessler spodobają się kobietom, trafią najpierw do sprzedaży internetowej, a następnie do butików. Restauratorka chce, by polska moda była odważniejsza i bardziej kolorowa. Jej zdaniem obecnie rodzima moda to tylko kopia tego, co można zobaczyć na światowych wybiegach.

 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Prometeusz

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie") to jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbet Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa"). Ridley Scott, twórca takich hitów filmowych jak "Obcy - 8 pasażer 'Nostromo'" czy "Łowca...