• Informacje na temat:

  projekty sióstr

Artykuły na temat: projekty sióstr
 • Venus Williams nago na okładce!

  Venus i Serena Williams, jak większość znanych sportowców, od czasu do czasu angażują się także w inne projekty. W 2009 roku mogliśmy na przykład podziwiać wdzięki młodszej z sióstr, Sereny, na okładce ESPN Magazine. Teraz w jej ślady poszła starsza siostra i także dała się namówić na nagą sesję! W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi, wyznała, że wcale nie tak łatwo było stanąć nago...

 • Serialowy przewodnik

  ....5949 Nick mówi Jackie, że Amber ukradła Forresterom wszystkie projekty nowej kolekcji. Wkrótce zgadza się, aby Marone, Whip oraz Bridget wrócili do pracy. "Na dobre i na złe" odc.551 Adam(...) sióstr Mościckich i spotyka tam Marcina Sobieraja. "Chicago Fire" odc.10 Strażacy gaszą pożar w luksusowym domu. Po akcji właścicielka oświadcza, że zginął jej diamentowy naszyjnik. Gabriella i Leslie...

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • "To jest bezpośredni przekaz"

  w wykonaniu polskich artystów jeszcze nie było. Grupa zadebiutowała albumem "Siła sióstr", wydanym we wrześniu 2003 roku, potem zakwalifikowała się do krajowego finału konkursu Eurowizja z utworem "Freedom

 • Zapracowany Guillermo del Toro

  Meksykański reżyser Guillermo del Toro ( "Mutant" , "Blade - Wieczny łowca II" ) nie narzeka na brak pracy ani planów na przyszłość. Twórca kończy właśnie realizację opartego na słynnym komiksie Mike'a Mignoli widowiska "Hellboy" , a jego następne projekty tworzą już pokaźną gromadkę. Oczywiście większość z nich stanowią horrory.

 • Kostiumy Tildy Swinton do Oscara?

  Kostiumy do filmu "Jestem miłością" zaprojektowane przez Rafa Simonsa zostały nominowane do Oscara. "To wielka rzecz" - komentuje projektant.

 • Eugene Levy i bliźniaczki

  Eugene Levy ( "Magiczne buty" , "American Pie - Wesele" ) wystąpi w przygodowej komedii akcji "New York Minute". Aktor będzie towarzyszyć na ekranie słynnym siostrom Mary-Kate i Ashley Olsen ( serial "Pełna chata", "Ostrożnie z bliźniaczkami"). Zdjęcia do projektu powstają w kanadyjskim Toronto.

 • Kostiumy z szansą na Oscara?

  Stworzenie kostiumów do filmu "Czarny łabędź"", w którym Natalie Portman wciela się w rolę baletnicy, wydaje się naturalnym krokiem na ścieżce kariery siostrzanego duetu projektanckiego - Rodarte.

 • W Warszawie zakończył się Festiwal Filmoteki Szkolnej, z udziałem uczniów i nauczycieli z całej Polski. Ekspertami w tym projekcie są m.in. znani artyści - wśród nich aktorzy Agata Buzek, Karolina Gruszka i Adam Woronowicz oraz reżyser Andrzej Jakimowski.