• Informacje na temat:

  promocje obiektu

Artykuły na temat: promocje obiektu
 • Katie Holmes w tajemnicy spotyka się ze znanym aktorem!

  Zagraniczne media donoszą, że Katie Holmes (35 l.) znów jest zakochana! Obiektem jej westchnień jest jej filmowy partner, Alexander Skarksgard, z którym gra w „Dawcy pamięci”.

 • Dwa polskie dokumenty w konkursie w Sundance

  "Punkt wyjścia" w reżyserii Michała Szcześniaka i "Obiekt" Pauliny Skibińskiej zakwalifikowały się do konkursu Documentary Short Films 37. edycji Festiwalu Filmowego Sundance - najważniejszej imprezy kina niezależnego na świecie. Oba filmy zostały wyprodukowane w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Spelling wypiera się anoreksji

  Amerykańska aktorka Tori Spelling wie, że jej niezwykle szczupła sylwetka jest obiektem wielu plotek , dlatego postanowiła publicznie wypowiedzieć się na temat spekulacji, jakoby cierpiała na anoreksję.

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • Ale klapa! Na wielki koncert Margaret i Mroza sprzedało się 200 biletów!

  Polacy nie chcą słuchać śpiewającej szafiarki Margaret i Mroza?

 • Wpadka PR-owców Susan Boyle. Internet się śmieje

  Nie ze swojej winy Susan Boyle stała się obiektem niewybrednych żartów użytkowników Twittera.

 • TVN kręci nowy serial w... Rybniku!

  W połowie kwietnia ruszają zdjęcia do nowego serialu TVN, który na antenie ma pojawić się jesienią. Jego akcja umiejscowiona będzie w Rybniku, a stacja za lokowanie plenerów zapłaci miastu 370 tysięcy zł!

 • Kamienie Ridleya Scotta

  Ridley Scott wyreżyseruje thriller "Stones", który opowie o tajemniczym upadku antycznych obiektów kultu religijnego na całym świecie.

 • Sensacyjne wieści tygodnika o Wieniawie i Królikowskim! A jednak!

  Zamieszanie wokół ich związku może wyjść im na dobre. Jak donosi "Na Żywo", ostatnie wydarzenia sprawiły, że Julia Wieniawa (19 l.) coraz częściej myśli o zamieszkaniu z Antonim (29 l.)..

 • Spelling: nie mam anoreksji!

  Amerykańska aktorka Tori Spelling wie, że jej niezwykle szczupła sylwetka jest obiektem wielu plotek , dlatego postanowiła publicznie wypowiedzieć się na temat spekulacji, jakoby cierpiała na anoreksję.

Wideo na temat: promocje obiektu
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • Inwazja: Bitwa o Los Angeles

  Film opowiada o inwazji obcych na Ziemię. Główne starcie będzie miało miejsce w Los Angeles, gdzie marines muszą uratować ludzi, ukrywających się na przedmieściach, jednocześnie walcząc z atakiem najeźdźcy. Film nawiązuje do wydarzeń z 25 lutego 1942 roku, kiedy to mieszkańcy LA dostrzegli dziwny obiekt nad miastem. Działa przeciwlotnicze wystrzeliły w kierunku obiektu ponad 1500 pocisków, ale nie wiadomo czy został trafiony i czym w ogóle był…