• Informacje na temat:

  promować najnowszą

Artykuły na temat: promować najnowszą
 • Anna Lewandowska promuje najnowszą książkę w "śniadaniówce"

  Anna Lewandowska (27 l.) była niedawno gościem „Dzień Dobry TVN”, w którym reklamowała swoją najnowszą książkę. Od razu zaznaczyła, że będzie rozmawiała wyłącznie o tym projekcie, a nie np. o piłce nożnej. I rzeczywiście, gdy prowadzący próbowali ją wypytać, na wszystkie ich próby odpowiadała „pomidor” lub „burak”. W końcu udało im się namówić ją na zwierzenia i trenerka wyjawiła kilka małych...

 • Pitbull: "Celebrate" promuje "Pingwiny z Madagaskaru" (posłuchaj)

  Poniżej możecie posłuchać piosenki "Celebrate" latynoskiego gwiazdora Pitbulla, która promuje film "Pingwiny z Madagaskaru".

 • Dominika Gwit schudła?! Pokazała najnowsze zdjęcia!

  Dominika Gwit (31 l.) nieraz podkreślała, że akceptuje siebie taką, jaka jest. Deklarowała, że nie przeszkadzają jej zbędne kilogramy, ale ostatnio fani zauważyli, że chyba nieco schudła!

 • MSZ promuje film o Janie Karskim

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaangażuje się w promocję najnowszego filmu o Janie Karskim, bo leży to w polskim narodowym interesie - mówił w środę, 29 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna. Dodał, że to część polityki historycznej MSZ, prowadzonej wspólnie z IPN.

 • Robert Lewandowski zarabia krocie! Teraz promuje nowego smartfona

  Robert Lewandowski (28 l.) zarabia krocie! Co miesiąc na jego konto wpływa nie tylko pensja za grę w Bayernie Monachium, ale także pieniądze za udział w kampaniach reklamowych. Ostatnio uczestniczył w wydarzeniu związanym z jedną z nich.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Liber w duecie

  Najpopularniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów - Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie! - "Dzień dobry, kocham cię", która trafi na

 • "Viva" promuje Dorotę R. i Popka na okładce! Korwin Piotrowska: Moda na ludzi...

  Karolina Korwin Piotrowska znów wywołała w sieci niezłą burzę. Piosenkarka ostro jej odpowiedziała...

 • Iza Miko i Billy Idol razem w teledysku!

  "Can't Break Me Down" to nowy teledysk Billy'ego Idola, który promuje najnowszą płytę muzyka - "Kings & Queens The Underground". W klipie oprócz wokalisty zobaczyć można także polską aktorkę Izę Miko.

 • Basia Kurdej-Szatan jako sekretarka z PRL-u? Tak TVP promuje "Kocham cię, Polsko"

  Żartobliwe dialogi, nieco groteskowa konwencja, nawiązania do kultowych polskich komedii - w ten sposób twórcy "Kocham Cię, Polsko!" zapraszają do oglądania najnowszej edycji programu. Właśnie pojawiły się zwiastuny.

 • Slash: Mistrz gitary na koncercie w Krakowie

  Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie w czwartek, 20 listopada, wystąpi w Kraków Arenie. Będzie to jedyny koncert Slasha w Polsce. Gitarzysta wystąpi wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators w ramach trasy promuje swój najnowszy album "World On Fire".

Wideo na temat: promować najnowszą
 • Roksana Węgiel otrzymuje dwuznaczne wiadomości: Były to nieprzyjemne rzeczy

  Roksana Węgiel (14 l.) ostatnio wzbudza coraz większe kontrowersje. Pierwszy powód to tekst jej najnowszego singla "Lay Low", którym promuje swoją debiutancką płytę. Słowa piosenki zostały uznane przez wiele osób za zbyt nieprzyzwoite. Roksana odniosła się do zamieszania wokół jej osoby w rozmowie z Wideoportalem. - Jeśli chodzi o tekst do piosenki "Lay Low", to można go interpretować na wiele sposobów. Dla mnie jest to piosenka o miłości, o zauroczeniu, o tym, że jak człowiek się zakochuje,...

 • Angelina Jolie w Tokio

  Angelina Jolie promuje w Tokio swój najnowszy film "Salt".

 • Japonia wita Sylvestra Stallone'a

  Sylvester Stallone promuje w Japonii swój najnowszy film "Expendables". Fani zgotowali mu niezwykłe ciepłe przyjęcie.