• Informacje na temat:

  proste piosenki

Artykuły na temat: proste piosenki
 • Wspaniałe wieści! Elżbieta Dmoch wychodzi na prostą! "Polepszyło się jej materialnie"

  W latach 70. była wielką gwiazdą polskiej piosenki. To właśnie dzięki pasji do muzyki odnalazła szczęście w miłości. Wraz z ukochanym Januszek Krukiem założyła zespół 2 plus 1.  Koncertowali na całym świecie i nic nie wskazywało na to, że wkrótce to wszystko obróci się w pył. Wokalistka przeszła załamanie nerwowe, kiedy rozpadło się jej małżeństwo z Januszem Krukiem - muzyk odszedł do innej...

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Tak dziś żyje Zdzisława Sośnicka. Do szczęścia brakuje jej tylko jednego!

  Zdzisława Sośnicka (73 l.) dziś wiedzie spokojne życie w domu pod Warszawą. Marzy o powrocie na scenę, ale to nie jest takie proste.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Cleo dawno nie była tak oburzona! Ujawniła, że straciła kilka bliskich osób przez raka!

  Cleo (35 l.) bardzo źle zniosła krytykę jej ostatniej piosenki. Autorowi recenzji zarzuciła brak empatii i głupotę...

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Lech Wałęsa oburzony Czesławem Mozilem: Trzeba napiętnować!

  Wokalista, który większość życia spędził na emigracji w Danii, podkreśla, że tekst piosenki napisanej przez poetę Michała Zabłockiego traktuje o problemie wielu sfrustrowanych emigrantów, którzy(...) jest artysta. Być może wydaje mu się, że artysta to taki klaun, lub cyrkowiec, który ma tańczyć i skakać na scenie ku uciesze gawiedzi. A na dodatek powinno to być łatwe, proste i przyjemne" - uważa...

 • James Bay objawieniem 2015 roku?

  James Bay został zwycięzcą prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Jak to możliwe, że na Wyspach przyznają już wyróżnienia za 2015 rok, w momencie gdy trwa jeszcze 2014? To proste. James Bay został uznany za największy talent planujący debiut w nadchodzącym roku. Podobne wyróżnienie otrzymywali wcześniej m.in. Adele, Florence & The Machine oraz Sam Smith.

 • Wiśniewski szczęśliwy! Księża mu na to pozwolili!

  ...razie piosenki w serwisie YouTube wysłuchało 250 tysięcy osób. Do milionowych wyników jego starych przebojów wciąż więc sporo brakuje... Ostrzegamy, że słuchacie "Letniej przygody" na własną...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

Zdjęcia na temat: proste piosenki
Dyskusje na temat: proste piosenki
 • Re: Dolly Parton: Śliczna aktorka oszpeciła się u chirurga

  CYC NIE JEST SZTUCZNY. ZAWSZE MIAŁA WIELKI, JESZCZE ZANIM POJAWIŁY SIĘ SILIKONOWE IMPLANTY. A MUZYKA COUNTRY TO NIE TYLKO SKRZYPKI, STEEL GUITAR I PROSTE PIOSENKI O JEŻDŻENIU CIĘŻARÓWKĄ.

 • Re: "M.A.S.H": Wojna na wesoło

  TO BYL JEDEN z pierwszych seriali po Friends, jaki kupilem w Chicago do nauki angielskiego. Wspaniale proste dialogi, rewelacyjne idiomy, mnostwo iformacji o amerykanskiej kulturze. To dzieki temu filmowi nauczylem sie slow piosenki O, my darling Clementain. I te slynne zeberka przy Dearborn Station. Nie wiem, czy jeszcze istnieja, ale musialy byc genialne, skoro Sokole Oko podstepem sciagnal je