• Informacje na temat:

  proste wnioski

Artykuły na temat: proste wnioski
 • Katarzyna Figura już niebawem będzie wolna?

  Wygląda na to, że Katarzyna Figura (55 l.) powoli wychodzi na prostą!

 • Donatan broni Eweliny Lisowskiej: Masz okazję to korzystaj!

  Ewelina Lisowska zyskała poważnego sojusznika. W jej obronie postanowił stanąć Donatan.

 • "Dyrektorzy" rządzili

  W trakcie premierowej emisji w 1975 roku serial budził wiele emocji i bardzo podobał się widzom. "Dyrektorzy" rządzili! Jego twórcy zdobyli blisko 30 nagród branżowych. Dziś to praktycznie zapomniana produkcja. A szkoda, bo człowiek inteligentny wyciągnie z serialu wiele wniosków dotyczących teraźniejszości.

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • ...niego czosnkiem". "A tak poważnie - ciesze się że pobudziłem Was do dyskusji w ten leniwy niedzielny dzień. Wnioski są proste, denerwuje nie Ewelina, nie kawałek, nie reklama a jej CZĘSTOTLIWOŚĆ a to...

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Wojciech Błach znalazł przyszłą żonę! "Jestem zakochany"

  ...przynosi jakieś wnioski, z którymi trzeba iść do przodu. Jakiej kobiety będzie pan szukał na przyszłą żonę i matkę pana dzieci? - Nie wykluczałbym, że już ją znalazłem. Jest pan zakochany(...). Rodzinny Śląsk zamienił pan na Warszawę. Brał pan pod uwagę wyjazd z Polski na stałe? - To nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać. Aktorstwo czerpie bowiem z tego wszystkiego, co...

 • Rosja wycofa się z Eurowizji?

  Rosyjscy politycy głośno mówią o konieczności wycofania się z Konkursu Piosenki Eurowizji i potrzebie zorganizowania własnego festiwalu.

 • Tomasz Lis znów tłumaczy się z cytowania rzekomego wpisu Kingi Dudy. Przesada?

  .... Ani kandydat ani jego sztab nie usunęli go, choć jest to proste. Rozumiem, że ktoś miał wpaść w pułapkę" - kontestuje. Myślicie, że coś w tym jest czy to jednak za daleko idące wnioski?

 • On, Ona i 15 lipca

  "Jeden dzień" ("One Day"), reż. Lone Scherfig, USA/Wielka Brytania 2011, dystrybutor Gutek Film, premiera kinowa 11 listopada 2011 roku.

Wideo na temat: proste wnioski
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Proste sprawy

  Nad życiem Sergieja Masłowa wisi jakieś fatum. W szpitalu, w którym pracuje, kiepsko mu płacą, nastoletnia córka uciekła z domu z podejrzanym typem, żona spodziewa się drugiego dziecka i chce je urodzić, mimo że rodzina ledwo się mieści w ciasnym mieszkanku w zrujnowanej kamienicy. Uciążliwi sąsiedzi codziennie uprzykrzają Masłowowi życie, a za jazdę po pijanemu stracił prawo jazdy. Szukając dodatkowego źródła dochodu Siergiej trafia do podstarzałego aktora, któremu ma podawać środki...

 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...