• Informacje na temat:

  prosto w serce kreacje sochy

Artykuły na temat: prosto w serce kreacje sochy
 • Jak się zmieniała Małgorzata Socha...

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce" i Viola Kubasińska z "BrzydUli", nie zawsze była tak piękna jak dziś. Śmieje się, że jest jak dobre wino, które im starsze, tym lepsze(...) zdobywała w serialach. Ma w swoim dorobku udział w ponad trzydziestu produkcjach tego typu! W niektórych zagrała gościnnie, w innych stworzyła duże i zapadające w pamięć kreacje. Małgorzata Socha nie ma...

 • La Mania skradła serca gwiazd!

  ...dzień wiosny pokaz, który przyciągnął mnóstwo gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiły się między innymi: zjawiskowa Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", zadziorna Edyta Olszówka(...), czyli Silene z "Fali zbrodni". Na czerwonym dywanie świetnie zaprezentowali się też panowie: zakochany Sambor Czarnota, czyli Sebastian Zadworny z "Prosto w serce", dostojny Andrzej Strzelecki...

 • Powiew wiosny... jesienią!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", była w czwartek żywą reklamą najnowszej kolekcji domu mody La Mania. Poznaj szczegóły!

 • Czy kupi meble od... Zienia?

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", bardzo sobie ceni kreacje Macieja Zienia. Projektant przekonywał ją ostatnio także do firmowanych jego nazwiskiem... mebli i innych artykułów wyposażenia wnętrz.

 • Staje się ikoną mody i stylu!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z „Prosto w serce”, w niemal wszystkich rankingach na najlepiej ubraną polską gwiazdę 2011 roku zajęła pierwsze miejsce! Aktorkę doceniono za świetny gust i niezwykłe wyczucie stylu.

 • Teatry pełne serialowych gwiazd!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", zachwyciła w sobotę widzów Teatru 6. Piętro. Podczas gdy Gosia grała w premierowym przedstawieniu "Edukacji Rity", w innym teatrze - w Komedii - trzy wybitne aktorki wcielały się w zwariowane siostry w komedii "Furie". Dwie premiery na dwóch różnych scenach przyciągnęły w sobotę do teatrów mnóstwo gwiazd.

 • Skończenie pozytywny bohater

  Rola Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" przyniosła mu wielką popularność i Telekamerę "Tele Tygodnia". Czy Filip Bobek jest gotowy na kolejną odsłonę "bobkomanii", którą może wywołać telenowela "Prosto w serce"?

 • Brzuch, pępek i plecy - o tym się mówi!

  Pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego przyciągnął do jednej z hal zdjęciowych w Warszawie mnóstwo gwiazd. Kreacje, w jakich przyszły na imprezę, są dziś na ustach wszystkich!

 • Nietypowy pokaz mody

  ...i przymierzać upatrzone kreacje. Z zaproszenia skorzystało mnóstwo gwiazd. Klienci, którzy przypadkowo byli akurat w Promenadzie, przecierali oczy ze zdziwienia, bo nie spodziewali się, że podczas zakupów spotkają aż tyle świetnie im znanych z seriali aktorek i aktorów. Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", stara się zawsze nadążać za modą. Lubi eleganckie ubrania i piękne dodatki...

 • Gwiazdy na pokazie

  ...z "Prosto w serce", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza", Anna...

Zdjęcia na temat: prosto w serce kreacje sochy