• Informacje na temat:

  prosto z nieba dancewicz

Artykuły na temat: prosto z nieba dancewicz
 • Gwiazdy pod... gwiazdami

  Konstancja Grylak z "Prosto w serce", Andrzej Deskur, czyli Wiktor Olszewski z "Majki", Piotr Szwedes, czyli Tomek Gabriel ze "Złotopolskich", który przy okazji pochwalił się pięknymi córkami, Renata Dancewicz, czyli Weronika Wilk z "Na Wspólnej", i coraz częściej romansujący z serialami Krzysztof Ibisz. Seans w planetarium składał się z dwóch części. Najpierw goście obejrzeli cyfrową projekcję...

 • Film o katastrofie smoleńskiej

  Piotr Matwiejczyk rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Prosto z nieba". Produkcja poruszać będzie kontrowersyjny temat katastrofy smoleńskiej.

 • Odważnie o tragedii smoleńskiej

  W najbliższy piątek, 27 maja, na ekranach kin zadebiutuje pierwszy pełnometrażowy film fabularny dotyczący katastrofy smoleńskiej "Prosto z nieba" w reżyserii znanego niezależnego twórcy Piotra Matwiejczyka.

 • Temat katastrofy smoleńskiej w filmie

  W ciągu roku od katastrofy smoleńskiej powstało kilka filmów dokumentalnych na ten temat, zakończyły się zdjęcia do filmu fabularnego "Prosto z nieba", szykowane są także spektakle teatralne.

 • Film fabularny o katastrofie smoleńskiej

  "Prosto z nieba" to tytuł najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka, którego tematem będzie katastrofa samolotu pod Smoleńskiem. Reżyser deklaruje, że jego obraz będzie apolityczny i przedstawi katastrofę widzianą oczami bliskich ofiar tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.

 • Koniec zdjęć do filmu o katastrofie smoleńskiej

  Powstają ostatnie sceny filmu "Prosto z nieba" w reżyserii Piotra Matwiejczyka. To pierwszy film fabularny o katastrofie prezydenckiego samolotu TU-154 pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 roku. Obraz wzbudza duże zainteresowanie rosyjskich mediów.

 • Filmy o katastrofie smoleńskiej

  W ciągu roku od katastrofy smoleńskiej powstało kilka filmów dokumentalnych na ten temat. Niedawno zakończyły się też zdjęcia do pierwszego filmu fabularnego, który o niej opowiada - "Prosto z nieba", szykowane są również spektakle teatralne.