• Informacje na temat:

  prowadząca kobieta cafe

Artykuły na temat: prowadząca kobieta cafe
 • Agata Młynarska wyciągnęła pomocną dłoń do Kasi Cichopek!

  ..."Jak oni śpiewają", współprowadziła także "TOPtrendy" czy "Sylwestrową Moc Przebojów". Zaproponowano jej również pracę w Polsat Cafe, gdzie była gospodynią programu "Sexy mama". Niestety, od jakiegoś czasu nie wiedzie jej się już tak dobrze. Nadal wprawdzie gra w "M jak miłość, jednak z Polsatem Cafe musiała się rozstać. Oznacza to, że znalazła się w dość trudnej sytuacji. "Po rozstaniu...

 • Wolszczak o... operacjach Górniak

  ..."Szykuje się istna sensacja, bo aktorka wraz ze specjalistami medycyny estetycznej i kosmetologii zastanawiać się będą nad tym, co być może poprawiła w swojej twarzy Edyta Górniak" - zdradza informator tygodnika "Na żywo", pracujący przy produkcji programu stacji Polsat Cafe. Wolszczak, jako prowadząca, będzie rozmawiać na temat zdrowia kobiet. Piosenkarka przyznała w show Kuby Wojewódzkiego, że...

 • "Zdrowa w każdym calu" kolejną jesienną nowością Polsat Cafe

  Kolejną jesienną nowością kanału Polsat Cafe, po "U-Turn. Zawróceni", "Shopping Queen", "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show" i "Pannach na wydaniu", będzie program Katarzyny Dowbor o tematyce zdrowotnej pt. "Zdrowa w każdym calu".

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Dziennikarka w serialu

  Dołączając do obsady serialu "Pierwsza miłość", Paulina Młynarska wróciła do gry aktorskiej po 14 latach przerwy. Jakie to dla niej przeżycie?