• Informacje na temat:

  prowadząca wiadomości

Artykuły na temat: prowadząca wiadomości
 • Aleksandra Rosiak następczynią Anki Popek! Kim jest nowa prowadząca "Pytania na śniadanie"?

  Jak podaje portal Wirtualne Media, władze telewizyjnej Dwójki w końcu znalazły godną następczynię ulubienicy Kurskiego, czyli Anny Popek. Ta postanowiła bowiem robić karierę w popularniejszej TVP 1. Do ekipy śniadaniówki dołączy Aleksandra Rosiak, która z publicznym nadawcą związana jest od lat. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Info oraz prowadziła boczne wydania "Wiadomości". Sądząc po zdjęciach...

 • Marta Manowska: Stół uginał się od listów

  Marta Manowska, prowadząca program "Rolnik szuka żony", jest w trakcie zdjęć do drugiej edycji telewizyjnego hitu. - W tym roku do rolników przyszło naprawdę bardzo dużo listów - mówi. Cieszy się, że znów może robić to, co lubi najbardziej, czyli rozmawiać z ludźmi.

 • Prezenterka na łamach "Faktu" wyznaje, że jest otwarta na to, co przyniesie jej życie, tym bardziej że po sukcesie pierwszej edycji programu wielu mężczyzn pisze do niej na Facebooku, proponując wspólną przyszłość. "Staram się odpowiadać na każdy wpis, bo traktuję je jako wiadomości od widzów i fanów programu" - opowiada tabloidowi. "Zawsze podchodziłam do miłości tak, że jej nie szukałam...

 • "Rolnik szuka żony": Zaczynamy nową przygodę

  Już dziś na antenie TVP 1 (o godz. 21.25) poznamy 10 uczestników, którzy chcą wziąć udział w 2. edycji show "Rolnik szuka żony". Kto przeszedł dalej, dowiemy się jesienią.

 • Rudnik przez lata związana była z TVP. Przez jakiś czas prowadziła nawet "Wiadomości", co jest spełnieniem marzeń dla każdego newsowego dziennikarza na Woronicza. Kobieta nie odnalazła się w stacji pod rządami Jacka Kurskiego. Dość szybko Diana znalazła pracę w TVN 24, więc mogła mówić o niezłym szczęściu.  W końcu spora część jej kolegów wymiecionych przez "dobrą zmianę" wylądowała na...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Ewa Bugała z "Wiadomości" TVP na długo zapamięta spotkanie z posłanką Nowoczesnej Joanną Scheuring-Wielgus, która "zaatakowała" ją na sejmowym korytarzu i zaproponowała "setkę".

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Piotr Kraśko pożegnał się z widzami "Wiadomości"! Odchodzi po 25 latach pracy!

  Piotr Kraśko (44 l.) oznajmił, że też odchodzi z TVP! Wciąż nie wiadomo, kto zostanie nowym szefem "Wiadomości"!

 • Beata Tadla także w TVP Info

  Prowadząca "Fakty" TVN Beata Tadla podpisała umowę z TVP. Za kilka miesięcy pojawi się na antenie jako prowadząca główne wydanie "Wiadomości" TVP1.

Wideo na temat: prowadząca wiadomości
 • Małgorzata Rozenek chwali się pierścionkiem zaręczynowym?

  wiadomości redakcji). -"Jest bliski mojemu sercu" - powiedziała o swoim pierścionku w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". Czy to prawda, że biżuteria, którą miała na imprezie, była warta kilka milionów? Prowadząca program "Projekt Lady" zdradziła też, czy wybrała już suknię ślubną. (Dzień Dobry TVN/x-news)