• Informacje na temat:

  prowadzący idola

Artykuły na temat: prowadzący idola
 • Popek: Przyjąłem taką porcję LSD, że zasnąłem na 8 miesięcy

  ...wprowadził. Prowadzący zapytał też o jego życie uczuciowe, o którym artysta rzadko opowiada: "Moja pierwsza miłość? Napisałem o tym piosenkę dosłownie dwa tygodnie temu z gitarzystą Czerwonych...

 • Kelly Clarkson i Jimmy Fallon: Zobacz najwspanialsze duety

  W ramach promocji nowego albumu "Piece by Piece" Kelly Clarkson wystąpiła w popularnym programie "The Tonight Show" z prowadzącym Jimmym Fallonem.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał - wszyscy chcą go mieć u siebie!

  ...nadzieje fanek swego syna na to, że będą mogły podziwiać go na parkiecie. Kilka dni temu prowadzący "Dzień Dobry TVN" podzielili się z kolei z widzami nowiną, że Maciej Musiał zgodził się dołączyć do ekipy programu i niebawem przeprowadzać będzie wywiady ze swoimi idolami, które wiosną pojawią się na antenie TVN. - Mam nadzieję, że podołam - skomentował na gorąco te doniesienia poproszony przez...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Toli nienawidzą w szkole

  We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego gościem, obok Krzysztofa Ibisza, była Tola z zespołu Blog27. Prowadzący podszedł do małolaty z właściwym dla tego wieku dystansem. Atakował delikatnie (brawo(...) idola, ale takiego, u którego nie występuje przerost formy nad treścią... U Szlagowskiej i Rabczewskiej tak się niestety dzieje...

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • Bogaty palant Justin Bieber

  Justin Bieber znakomicie odnajduje się w roli największego palanta show-biznesu. Każdy kolejny, podszyty arogancją wyskok tylko umacnia ten konsekwentny i spójny wizerunek znienawidzonego idola. Wizerunek, który pozwolił mu przetrwać.

 • Sopocki koncert uczestników "Idola"

  W piątek, 30 sierpnia o godzinie 20.00, w najbardziej prestiżowym muzycznie miejscu w naszym kraju - "Operze Leśnej" w Sopocie, po raz pierwszy wspólnie, na żywo, wystąpią finaliści pierwszej edycji programu "Idol". Na scenie pojawi się w sumie 11 uczestników show. Do finałowej dziesiątki dołączy jeszcze Ola Łysiak.

 • Will Young i Gareth Gates poprowadzą "Idola 2"

  Will Young i Gareth Gates, czyli zwycięzca i finalista pierwszej edycji programu "Idol" w Wielkiej Brytanii, będą pracować jako prowadzący przy jego drugiej części. Obaj wokaliści, którzy zadebiutowali na pierwszym miejscu tamtejszej listy przebojów zarobią przy tej okazji po około 900 tysięcy dolarów każdy.

 • Mądra Paris Hilton

  Prowadzący amerykańskiego "Idola" i gwiazda telewizji Ryan Seacrest ma nowy projekt. Planuje nakręcić sitcom z Paris Hilton.

Wideo na temat: prowadzący idola
 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?