• Informacje na temat:

  prowadzący taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: prowadzący taniec z gwiazdami
 • Krzysztof Ibisz oznajmia: Będę prowadził "Taniec z gwiazdami" do 85. roku życia!

  ...okazji to prowadzący od pierwszego odcinka brytyjską edycję 'Tańca z gwiazdami' Sir Bruce Forsyth, gdy w ubiegłym roku ustępował miejsca w programie swojej współprowadzącej miał… 87 lat. Ja obiecuję, że nie będę prowadził 'Tańca z gwiazdami' dłużej niż do 85. roku życia" - wyznał Ibisz.

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • ...popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków!" - zdradza informator tabloidu. Dalej jest jeszcze lepiej, bo pojawiają się już konkretne tropy... "W zeszycie dilera gwiazd są nazwiska m.in.: znanej prezenterki TVN, prezenterów popularnych programów rozrywkowych w TVP2 i Polsacie i osób związanych z show 'Taniec z gwiazdami'. Oprócz...

 • Co łączy uczestnika i jurora "Tańca z Gwiazdami"?

  Juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i światowej sławy tancerz Michał Malitowski i Grzegorz Łapanowski - kucharz, prowadzący i juror "Top Chefa" a także uczestnik tej edycji show nie kryją, że znają się od dawna.

 • Kuszewski zwycięzcą "Tańca z gwiazdami"

  Kacper Kuszewski wraz z partnerką Anną Głogowską wygrali 13. edycję programu "Taniec z gwiazdami". W finale rywalizowali z Bilguunem Ariunbataarem.

 • Grzegorz Łapanowski: To nie czas na eksperymenty

  Grzegorz Łapanowski na Wielkanoc piecze pasztet, robi majonez, zajada faszerowane jajka i żurek z purée ziemniaczanym. "Lepiej eksperymentować z tym, co ma swoje źródło w przeszłości" - radzi wierny tradycyjnej kuchni prowadzący program "Top Chef", którego obecnie możemy też oglądać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

 • Koniec "Tańca z gwiazdami"

  W Polsce od 21:40 w niedzielę trwa żałoba narodowa - końca dobiegła piąta edycja programu "Taniec z gwiazdami". Na następną będziemy musieli poczekać do jesieni.

 • Kolejna kontuzjowana para w "Tańcu z gwiazdami"

  Wycieńczające, wielogodzinne treningi do "Dancing With The Stars" dają się we znaki wielu uczestnikom oraz towarzyszącym im na parkiecie tancerzom. Podczas jednego z ostatnich treningów kontuzji nabawili się Grzegorz Łapanowski oraz jego partnerka Walerija Żurawlewa.

 • Koniec tańców dla Medyńskiego

  Nawet w święta gwiazdy nie próżnowały, tylko tańczyły. Tematem muzycznym wielkanocnego odcinka "Tańca z gwiazdami" była muzyka ze znanych komedii, tańce - zróżnicowane, poza finałowym, wspólnie wykonanym swingiem.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?