• Informacje na temat:

  prywatna stacja

Artykuły na temat: prywatna stacja
Zdjęcia na temat: prywatna stacja
Wideo na temat: prywatna stacja
 • "Did You Hear What Happened to Charlotte King?"

  Czwartego listopada 2010 roku stacja ABC wyemitowała traumatyczny odcinek - jednak z bohatreke serialu "Prywatna praktyka" została brytalnie pobita oraz zgwałcona.

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Edyta Olszówka o serialu „Aż po sufit!”: Nie przypominam mojej bohaterki

  Aktorka lubi grać bohaterki o skrajnie odmiennej osobowości niż ona sama. Takie role dają bowiem aktorowi możliwość głębszego wejrzenia w siebie. Obecnie Olszówka kreuje postać Joanny Domirskiej, żony i matki skoncentrowanej wyłącznie na rodzinie. Aktorka twierdzi, że prywatnie jest przeciwieństwem swojej bohaterki – jest bowiem bardziej skoncentrowana na sobie samej niż na innych ludziach. Bohaterami serialu stacji TVN „Aż po sufit!” są Joanna i Andrzej Domirscy – małżeństwo obchodzące...

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

Dyskusje na temat: prywatna stacja
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  kobieto, tvn to stacja prywatna....a tvpis to propaganda za twoje i moje pieniadze ...cieszysz sie ?

 • Re: "Na Wspólnej": Brzozowski jest chory?

  Przynajmniej TVN to prywatna stacja, TVP Kurskiego jest państwowa, i musimy bulić na gnioty TVP z podatków

 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  Dziś standardem piękności jest wysokość kaski wpłaconej na promocję. Prywatna stacja ma swoje zasady i k co im zrobisz?

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  TVN to prywatna stacja, wykupiona przez Discovery, napewno nie niemiecka. Trochę doczytaj i doucz się (ortografia) zanim zaczniesz produkowac swoje prymitywne wpisy.

 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  tvn to prywatna stacja może se robi co chce najwyżej straci finansowo, tvp to ponoć publiczna tv, choć każdy widzi ze rządowa

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  TVN, to amerykańska stacja prywatna, Dyscovery Scripps Networks Interactive. Właściciel jest potężny i praktycznie o nieograniczony, funduszu. Na niego nie ma nacisków politycznych, jak na TVP. Jest niezależny i bez wpływów, jakichkolwiek grup politycznych. Co najbardziej razi, przeciwników TVN, to to, że krytykuje rządy państw, które są krańcowo nacjonalistyczne i reżimowe.

 • Re: Wielki powrót "Hotelu 52"!

  do Andy - no właśnie; prywatna stacja więc niczego od Ciebie nie biorą.

 • Re: "Wiadomości..." bez oglądalności

  Dziwię się, ze ktokolwiek ogląda te polskie serialowe bździny, niezależnie od tego, która stacja - publiczna, czy prywatna - je kręci.

 • Re: Z kolei w 1288. odcinku (emisja we...

  Misja to powinna być w Telewizji Publicznej, ale TVN to przecież stacja prywatna i dlatego może nadawać same durne seriale oraz programy tańcząco-śpiewające 24 h i nikt nie może im tego zabronić. Oczywiście pod warunkiem, że mają widzów na taki content..

 • Re: Porażki polskiej telewizji

  Kręcone obecnie w Polsce seriale, to jedna wielka tragedia i żenada: scenariuszowa, reżyserska i aktorska. I to niezależnie od tego, która stacja je kręci, czy to publiczna, czy prywatna. Zresztą wiele zagranicznych seriali wyświetlanych u nasi, to również dno. Choćby "Wszyscy kochają Raymonda", z którego jest zerżnięty polski koszmar - "Wszyscy kochają Romana". Tylko w Kinie Polska i TVP Kultura