• Informacje na temat:

  prywatne wojny

Artykuły na temat: prywatne wojny
 • Justyna Żyła w centrum sąsiedzkiej wojny. Pogodzi zwaśnione strony?

  Justyna Żyła (32 l.) nagrywa już drugi sezon swojego programu o "praniu brudów". W jednym z odcinków wpadła w sam środek sąsiedzkiej wojny. Dwie panie pokłóciły się o miejsce parkingowe.

 • Peter Jackson otwarł wystawę o I wojnie światowej

  Nowozelandzki reżyser, scenarzysta i producent filmowy Peter Jackson otworzył w piątek, 17 kwietnia, w stolicy Nowej Zelandii Wellington muzealną wystawę, którą zainicjował i stworzył, dotyczącą pierwszej wojny światowej.

 • "Ucho Prezesa": Minister Wojny z wizytą u Prezesa

  W sieci pojawił się właśnie kolejny, trzeci już odcinek miniserialu politycznego, autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Bohaterem odcinka jest tym razem Minister Wojny.

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: Takiej wojny dawno nie było!

  Kinga Rusin (47 l.) odniosła się do słów Małgorzaty Rozenek-Majdan (duuużo młodsza od Rusin) i opublikowała w mediach społecznościowych bardzo emocjonalny wpis. Żona Radka Majdana, jak i sam piłkarz postanowili odpowiedzieć dziennikarce. Co na to Rusin?

 • "Wywiad ze Słońcem Narodu" : Dyktator 2 i 1/2

  Specjalnością reżyserskiego duetu Seth Rogen-Evan Goldberg jest balansowanie na granicy między prawdą a zgrywą. W "To już jest koniec" wcielający się w samych siebie komicy stawiają czoła armii demonów, a w "Wywiadzie ze Słońcem Narodu" Amerykanie dokonują zamachu na Kim Dzong Una, obecnego przywódcę Korei Północnej.

 • Prywatny detektyw z Gdańska

  W pierwszej połowie ponurych lat 80. reżyser Paweł Pitera i aktor Stefan Friedmann wymyślili sobie, że zrobią pogodny serial o przygodach prywatnego detektywa.

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

 • Komediant w prywatnym piekle

  ...produkcjach, Charlie Sheen stałby się ikoną pokolenia młodych Amerykanów, którzy mieli być wysłani na front pierwszej wojny w Iraku. Albo pokolenia tych, którzy mieli pieniądze na to, żeby się z tego wykpić... Olivier Stone miał jednak inne zdanie o Charliem. Młody aktor miał wcielić się w weterana wojny wietnamskiej, Rona Kovica, w kolejnym filmie Stone'a, "Urodzony 4 lipca". Ostatecznie w filmie...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Zdjęcia na temat: prywatne wojny