• Informacje na temat:

  prywatne zdjęcia

Artykuły na temat: prywatne zdjęcia
 • Marta Manowska pokazała bardzo prywatne zdjęcia! Fani zachwyceni!

  Marta Manowska (35 l.) od kilku tygodni prowadzi niezwykle intensywny tryb życia. Mimo miłości do swojej pracy, przyznaje, że czasem zdarza jej się chwila lenistwa. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z łóżka.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Andrzej Duda powraca na Instagram! Dużo prywatnych zdjęć!

  Po objęciu urzędu prezydenta Polski życie Andrzeja Dudy zmieniło się. I nie chodzi tu wcale o to, że doszły nowe prawa i obowiązki. Sporo podziało się także w sferze prywatnej.  Przede wszystkim para(...) kompromisu. Trzymajcie kciuki!" - czytamy w opisie zdjęcia.  Nowa fotka spowodowała, że jego konto na nowo zaczęło budzić zainteresowanie. Co się na nim znajduje? Okazuje się, że Andrzej Duda niegdyś...

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Ktoś podszywa się pod mamę Anny Lewandowskiej! Publikuje prywatne zdjęcia

  Anna Lewandowska (28 l.) najwyraźniej ma tego dość! Ktoś podszył się pod jej mamę, Marię Stachurską, i publikuje w sieci prywatne zdjęcia. Trenerka ostrzega i poleca usunąć konto.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Małgorzata Rozenek cała w nerwach! Wykradli jej prywatne zdjęcia z telefonu!

  ...!  "Szantażystce przeszkadza, że jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotowa opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć ją, męża, a nawet jej dwóch synów" - zdradza źródło tabloidu. Rozenek jest teraz ponoć kłębkiem nerwów, choć nadal liczy, że szantażystka odda jej zdjęcia i nie wywoła niepotrzebnego zamieszania w mediach.  "Tak, to prawda. Takie sytuacje zawsze są trudne...

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Lady Gaga (28 l.) rzadko mówi o swoich bardzo prywatnych sprawach i jeszcze rzadziej pokazuje prywatne zdjęcia. Tym razem zrobiła wyjątek.

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: prywatne zdjęcia
Wideo na temat: prywatne zdjęcia
 • Majstrak wspomina sesję dla "CKM"! "Zdjęcia były w klimacie sado-maso. Prywatnie też lubię się zabawić"

  Joanna Majstrak opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej w magazynie "CKM". Zdjęcia okazały się odważnym wyzwaniem aktorskim. Wykorzystano takie gadżety jak lateksowe wdzianka, pejcze i kajdanki. Aktorka wyjawiła, że w sytuacjach intymnych zdarza jej się zabawiać w podobny sposób. Na koniec przyznała, że już od dłuższego czasu nie utrzymuje kontaktów z Hubertem Urbańskim, z którym onegdaj często

 • "Barwy szczęścia": Marlena nie chce poznać brata

  Marlena przeżywa wiadomość, że ma brata. Jest rozgoryczona, bo według niej Marcel wiedział o jej istnieniu, ale przez lata milczał. Wcale nie zamierza go teraz szukać. Czarek, za plecami narzeczonej, prowadzi prywatne śledztwo. Zdobywa zdjęcia i numer telefonu brata Marleny. Emisja odcinka 1383. 20 stycznia.

 • Wierzbicka to domatorka?

  To może wszystkich zdziwić. Marta twierdzi, że wbrew temu, co wypisują o niej tabloidy, nie lubi błysku fleszy, a jej ulubionym środowiskiem jest domowe zacisze. Z drugiej strony aktorka jest wszechobecna w internecie, nagrywa filmy w aplikacji Snapchat, wrzuca zdjęcia do sieci, relacjonuje niemal każde swoje wyjście, komentuje nawet swoje życie prywatne. Skąd te sprzeczności?

Dyskusje na temat: prywatne zdjęcia