• Informacje na temat:

  prywatne życie

Artykuły na temat: prywatne życie
 • Agnieszka Hyży opowiedziała o rodzinnym "dramacie"! "Życie prywatne zostało nam wydarte"

  Związek Agnieszki i Grzegorza od początku budził spore emocje. Hyży był bowiem wcześniej mężem Mai, z którą ma dwoje dzieci. Popielewicz od początku tłumaczyła, że nie rozbiła ich związku, bo poznali się, gdy Grzegorz był już wolny. Złośliwych jednak jej tłumaczenia nie przekonały. Agnieszce przyszło sporo za to zapłacić... "Nasze życie prywatne zostało nam wydarte, a następnie przekłamane...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • Po zmianach, jakich dokonał w swym życiu osobistym dwa i pół roku temu, Piotr Kupicha (36 l.) znów jest szczęśliwy. Sprawy się unormowały, a on cieszy się wreszcie spokojem.

 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • Andrzej Duda powraca na Instagram! Dużo prywatnych zdjęć!

  Po objęciu urzędu prezydenta Polski życie Andrzeja Dudy zmieniło się. I nie chodzi tu wcale o to, że doszły nowe prawa i obowiązki. Sporo podziało się także w sferze prywatnej.  Przede wszystkim para(...) publikował prywatne fotki. Są na nich m.in. on, jego żona oraz córka. Zobaczcie, jak wyglądali przed laty. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Irena Kwiatkowska: Prywatne zapiski aktorki. Za tę wypowiedź byłaby dziś krytykowana

  Irena Kwiatkowska (†98) już jako nastolatka zdecydowała, że w przyszłości nie chce mieć dzieci. Tej decyzji trzymała się przez całe życie. Co nią kierowało?

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • "Na dobre i na złe": Prywatne wyznania

  Krajewski stwierdzi, że należy zakończyć ciążę chorej i usunąć macicę. Ale Mandel uprze się, by walczyć o życie dziecka, podobnie zresztą jak Ewa. Sara poczuje sympatię do kobiety, która zaszła w ciążę w czasie romansu z żonatym Mateuszem (Zbigniew Stryj). I zwierzy się jej z problemów. Okaże się, iż ma męża profesora, 20 lat starszego od siebie. Od jakiegoś czasu żyją osobno, bo on nie umiał...

 • Olaf Lubaszenko: Prawdziwe życie w remizie

  Olaf Lubaszenko szczerze przyznaje, że w serialu "Strażacy" czuje się jak prezes klubu piłkarskiego, a emocje sportowe są jego największą namiętnością.

Zdjęcia na temat: prywatne życie
Wideo na temat: prywatne życie
Dyskusje na temat: prywatne życie