• Informacje na temat:

  prywatny odrzutowiec

Artykuły na temat: prywatny odrzutowiec
 • And Just Plane Magic

  Max wygrywa bilet na muzyczną galę w Los Angeles. Razem z Caroline trafiają do prywatnego odrzutowca rapera o pseudonimie 2 Chainz.

 • Psom Johnny'ego Deppa grozi eutanazja

  Johnny Depp może mieć poważne kłopoty. Jak informują zagraniczne media, aktor nielegalnie przewiózł na pokładzie prywatnego odrzutowca na teren Australii swoje dwa psy, bez poddania ich wcześniejszej, obowiązkowej kwarantannie.

 • Księżna Kate i książę William z dziećmi polecieli tanimi liniami lotniczymi! Utarli nosa Meghan?!

  Niedawno wyszło na jaw, że Meghan Markle (38 l.) i książe Harry (34 l.) polecieli na Ibizę prywatnym odrzutowcem, co spotkało się z ogromna krytyką. Chcąc naprawić błędy rozrzutnych małżonków, księżna Kate (37 l.) i książę William (37 l.) zdecydowali się wraz z dziećmi pokazać, że rodzina królewska potrafi także skorzystać z tańszej opcji.

 • Johnny'emu Deppowi grozi 10 lat więzienia

  Johnny'emu Deppowi grozi 10 lat więzienia za nielegalne przywiezienie dwóch psów na terytorium Australii.

 • Moda na sukces

  Thomas i Dayzee lecą razem prywatnym odrzutowcem do San Francisco. Mężczyzna opowiada jej o balu i przyznaje się, że kiedyś pocałował Brooke. W odwiedziny...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • ...poleciała prywatnym odrzutowcem? Zobaczcie, kogo zatem można było wypatrzyć na lotnisku...

 • Westlife kupili odrzutowiec

  Muzycy irlandzkiego boysbandu Westlife postanowili umilić sobie życie kupując prywatny samolot. Kosztowało ich to ponad 7 milionów dolarów, ale, jak twierdzą wtajemniczeni, inwestycja się opłaci.

 • Kozidrak: Samolot to nie fanaberia

  W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Beata Kozidrak mówi, że wie, ile kosztuje chleb, chadza na targ, a w portfelu nosi 20 złotych. Uważa, że jest normalną kobietą. Ale czy normalna kobieta jeździ do spa na Karaibach, ma prywatny samolot i osobistego kucharza? Kozidrak uważa, że to wcale nie są kaprysy diwy. "Żaden prywatny odrzutowiec, którym rzekomo latamy po świecie. Raczej mały samolot...

 • "Odrzutowiec tak, małpa nie"

  "Wydamy składankę naszych przebojów, gdy będę rozwiązywał zespół" - powiedział swego czasu Noel Gallagher, lider angielskiej grupy Oasis, krytykując wówczas kompilację singli wydana przez rywali z Blur. Jak to już zwykle bywa, słowa wyszczekanego gitarzysty nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. W listopadzie 2006 roku do sklepów trafił ułożony przez niego samego i jego brata Liama zestaw "Stop The Clocks", a także informacje o tym, że Oasis... rozpoczęli pracę nad kolejną studyjną...

Dyskusje na temat: prywatny odrzutowiec