• Informacje na temat:

  prywatny teren

Artykuły na temat: prywatny teren
 • "Gliniarze": Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

  Śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic.

 • Psom Johnny'ego Deppa grozi eutanazja

  Johnny Depp może mieć poważne kłopoty. Jak informują zagraniczne media, aktor nielegalnie przewiózł na pokładzie prywatnego odrzutowca na teren Australii swoje dwa psy, bez poddania ich wcześniejszej, obowiązkowej kwarantannie.

 • Anonymous

  ...próbuje wytropić sprawcę. Istnieje podejrzenie, że członkowie grupy terrorystycznej, do której należał Refiq, również skorzystali z usług chirurga plastycznego i planują zamach na terenie Los Angeles...

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • "Na Wspólnej": Mieczysław Hryniewicz 13 lat w serialu

  .... To w serialu, a czy w życiu prywatnym też Pan sobie nie odmawia dobrego jedzenia? - Jeśli znalazłby się producent jakiegoś genialnego środka odchudzającego, to za każdy kilogram obywatela(...) i kręgosłup. Wiosna za oknem, więc podejrzewam, że ma Pan sporo pracy wokół domu. - Owszem, przy tak dużym terenie, a działka jest spora, zawsze jest coś do zrobienia. Czasem trudno jest mi...

 • Skrillex i Diplo: 24-godzinny set przerwany przez policję

  Specjalny set DJ-ski, który miał trwać dobę, to jedna z niespodzianek jaką przygotował duet producencki dla swoich fanów. Niestety, impreza zakończyła się nieco wcześniej za sprawą policji.

 • Iwona Pavlović: Nieznana twarz jurorki "Tańca z gwiazdami". O tym fakcie mało kto wie

  Czarna Mamba powróciła, i to w najlepszym wydaniu. Iwona Pavlović (55 l.) znów jest brunetką, co - jak sama mówi - najlepiej podkreśla jej charakter. Żywiołowość, którą prezentuje w "Tańcu z gwiazdami", nie gaśnie również w życiu prywatnym. Niewiele osób wie, że tancerka jest także... wolontariuszką w domu starości.

 • Johnny'emu Deppowi grozi 10 lat więzienia

  Johnny'emu Deppowi grozi 10 lat więzienia za nielegalne przywiezienie dwóch psów na terytorium Australii.

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na „Pierwszej miłości”

  ...zespołu Rockoholic. Ostatni klip grupy "Teraz Ty" powstał m.in. na terenie schroniska dla zwierząt. W teledysku wystąpiła Agnieszka Włodarczyk, partnerka wokalisty. Aktor dawno zapomniał już...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: prywatny teren
Wideo na temat: prywatny teren
 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

 • Kieł

  Ojciec i matka mieszkają wraz z trójką dzieci w domu na obrzeżach miasta. Dom otoczony jest wysokim płotem. Dorosłe dzieci nigdy jeszcze nie wyszły poza teren posiadłości. Ich edukacja, rozrywka i ćwiczenia fizyczne są pod ścisłą kontrolą rodziców, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedyną osobą z zewnątrz, która ma prawo wejść do tego domu, jest Christina. Ojciec zaprasza ją, by poskromić seksualne ciągoty syna. W "laboratoryjnych" warunkach reżyser umieszcza metaforyczną...

Dyskusje na temat: prywatny teren
 • Re: "Siedem życzeń": Po latach tajemnica wyszła na jaw!

  koty są wredne... nie lubi kotów, szczególnie tych dokarmianych przez kociary, które później łażą po działkach i srają w grządki... dla takich u mnie brak wstępu. jeszcze to wykładania żarcia dla kotów u kogoś na działce - przekładanie pojemników z żarciem do kogoś obcego na prywatną działkę przez płot , lub pod furtką... (teren prywatny) tacy kociarze to psychopaci.