• Informacje na temat:

  przeboje francuskiego

Artykuły na temat: przeboje francuskiego
 • Andrzej Zaucha: Miłość rządziła jego życiem aż po grób

  Wszyscy znamy jego wielkie przeboje: "Byłaś serca biciem", "Bądź moim natchnieniem", "C'est la vie - Paryż z pocztówki". Nim został gwiazdą piosenki, marzył o tym, żeby być muzykiem. Jak ojciec(...) festiwalu w Opolu w 1988 roku, na którym zaśpiewał największe swoje przeboje, stał się jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Korzystał z życia i miał plany, gdy nagle, w 1989 roku, Ela...

 • Imany z akustycznym koncertem w Polsce

  27 kwietnia w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się specjalny akustyczny koncert francuskiej wokalistki Imany znanej z przeboju "You Will Never Know".

 • Renata Kretówna: Nigdy nie odpuszczam!

  ...aktorce marzyły się zagraniczne wojaże. Spakowała więc walizki i ruszyła w świat.  Ze swoimi recitalami zwiedziła całą Europę, śpiewając przeboje wielkich artystek: Édith Piaf, Lizy Minnelli, Dalidy...

 • "Eden": "Boyhood" w rytmie Daft Punk

  Nagrodzona w Cannes i wyróżniona na najważniejszych festiwalach francuska reżyserka Mia Hansen-Love przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż cokolwiek innego. "Eden", czyli pulsująca tanecznym bitem podróż młodego człowieka w dorosłość, w kinach już w maju!

 • Helena Majdaniec: Kto zniszczył jej karierę?

  Helena Majdaniec (†61 l.) mogła zostać polską Matą Hari, ale odmówiła współpracy z wywiadem. Za to zniszczono jej karierę.

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • Rena Rolska zrezygnowała z kariery dla syna. Dziś bardzo za nim tęskni

  Rena Rolska (86 l.) z życia estradowego wycofała się, gdy ogłoszono stan wojenny - zrobiła to dla ukochanego syna Grzegorza. "Nie śpiewam od roku 1981, tym bardziej się dziwię, że mimo tych lat ciszy ktoś mnie pamięta" - mówi.

 • Demis Roussos nie żyje: Kim był i jak go zapamiętamy?

  Potężna sylwetka i równie potężny głos - tak zapewne wielu ludzi będzie wspominać gwiazdę greckiej piosenki Demisa Roussosa, który zmarł w wieku 68 lat.

 • Zdzisława Sośnicka znów zachwyca!

  .... - Moja miłość do Pani trwa już 44 lata - głosi jeden z nich. - Uwielbiam pani przeboje - czytamy w kolejnym. Mimo to piosenkarka na początku lat 90. zniknęła! - To była świadoma decyzja. Pracy...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.