• Informacje na temat:

  przeboje lata

Artykuły na temat: przeboje lata
 • Jan Tadeusz Stanisławski: Jego przeboje śpiewała cała Polska, on klepał potworną biedę

  ..."Cała sala śpiewa z nami", "Orkiestry dęte", "Czterdzieści lat minęło" - to tylko niektóre przeboje napisane przez Jana Tadeusza Stanisławskiego. Choć śpiewała je cała Polska, artysta musiał mierzyć się w potworną biedą.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  Closterkeller rozpoczęła pod koniec lat 80., pierwszą płytę wydała i największe sukcesy odnosiła jednak w latach 90. "Władza", "Agnieszka", "Scarlet" - to tylko niektóre przeboje, które przysporzyły(...) trzy lata później płyta "Egipskie noce" z przebojem "Bierz co chcesz" dała jej status "królowej disco-polo". Piosenkarka sprzedała w Polsce ponad milion albumów. Nadal obecna jest na scenie...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • "Barwy szczęścia": Konrad Skolimowski robi karierę w branży... disco polo!

  Konrad Skolimowski, czyli Patryk z "Barw szczęścia", ma dopiero 22 lata, a może się już pochwalić rolami w kilkunastu serialach. Jego największą pasją nie jest jednak aktorstwo, ale... śpiewanie. Pod pseudonimem Skolim nagrywa piosenki disco polo, które natychmiast po premierze stają się wielkimi przebojami.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Gwiazda 2 plus 1 Elżbieta Dmoch pokonała chorobę!

  Weselny hit "Windą do nieba" czy "Chodź, pomaluj mój świat" - wszyscy doskonale znamy przeboje 2 plus 1. Elżbieta Dmoch (63 l.), wokalistka grupy, uporała się po latach z ciężką chorobą.

 • Red Lips: "To co nam było" raz jeszcze z dodatkowymi utworami

  2 grudnia ukaże się specjalna edycja debiutanckiej płyty Red Lips - "To co nam było". Tytułowy utwór to jeden z największych przebojów lata 2013 r.

 • Majka Jeżowska zaskoczyła wszystkich tym wyznaniem!

  Majka Jeżowska (57 l.) trzy lata temu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem. To zdarzenie bez wątpienia ją odmieniło, ale dopiero teraz artystka w rozmowie z gazetą „Party!” zdobyła się na ciekawe wyznanie!

 • Scooter: Niemieccy królowie obciachu

  Brzmienie przypominające młot pneumatyczny, charakterystyczny czarny ubiór, nienaturalne blond włosy wokalisty i jego niezapomniany głos. Z tym na zawsze kojarzony będzie zespół Scooter.

Wideo na temat: przeboje lata
 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  rockowymi przebojami i barwnymi kostiumami Trojanowska rozświetlała smutne lata 80. Kto nie znał jej ze sceny, podziwiał ją na szklanym ekranie. Wystąpiła w serialach "Strachy", "07, zgłoś się(...), razem z nim wyjechała podbijać Zachód. Tam też przyszła na świat ich jedyna córka Roksana. Po ponad 20 latach za granicą wróciła do Polski, choć nie w glorii chwały. Małżeństwo rozpadło się, nowe hity

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: przeboje lata
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  i scenariusz - dance macabre! Przecież lata 20. XX wieku to był najwspanialszy okres w muzyce i kabaretach, w tym również w nowej Polsce! Tylu wspaniałych poetów, pisarzy i tekściarzy, których do tej pory słuchamy, podziwiamy a i uczymy się o nich w szkołach, tworzyło ówczesne przeboje, monologi i grepsy... Wspomnijmy filmy "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" czy nawet "Halo, Szpicbródka!" i porównajmy

 • Re: Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  2-3 lata temu byłem na koncercie Budki Suflera w Hadze w Holandii i gościnnie Iza też zaśpiewała 3 swe stare przeboje. Tak się tez składa, że wcale nie miała przerwy 33 letniej bo w między czasie była płyta i nawet w Trójce na liście się pojawiła piosenka.