• Informacje na temat:

  przeboje lata 2009

Artykuły na temat: przeboje lata 2009
 • Ryszard Rynkowski i Witold Paszt: Pojednanie w obliczu tragedii

  ...była jego dobrym duchem - zmarła po czterech latach walki z rakiem. Mąż był przy niej do końca, nie zdradzając, jak poważny jest jej stan. - Przez lata choroby żony ocierałem ukradkiem łzy. Do dnia śmierci nikomu nic nie powiedziałem. Ani żonie, ani córce, ani teściowej - wyznał po latach muzyk. Koledzy wyrzucili go z zespołu Żona była największym przyjacielem artysty i wiedział, że wiele jej...

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • "Siedem życzeń": Sekret Rademenesa

  ..., że kot może zrobić wszystko. Scenariusz, napisany we współpracy z Andrzejem Kotkowskim, był na tyle ekstrawagancki, że po nakręceniu serial trafił na półkę i musiał aż dwa lata czekać na emisję(...) Ważną rolę w "Siedmiu życzeniach" odegrała muzyka. Utwory skomponowane przez Johna Portera z tekstami Macieja Zembatego, zostały zaaranżowane i zagrane przez modny w latach osiemdziesiątych rockowy...

 • Demis Roussos nie żyje: Kim był i jak go zapamiętamy?

  Potężna sylwetka i równie potężny głos - tak zapewne wielu ludzi będzie wspominać gwiazdę greckiej piosenki Demisa Roussosa, który zmarł w wieku 68 lat.

 • Demis Roussos nie żyje. Miał 68 lat

  Grecka gwiazda muzyki Demis Roussos nie żyje. Legendarny artysta zmarł 24 stycznia w Atenach. Na razie nieznana jest przyczyna jego śmierci.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Wybierz koncert lata!

  Britney Spears czy Madonna? U2 czy Radio head? W ankiecie INTERIA.PL wybieramy najważniejszy, najbardziej atrakcyjny letni koncert zagranicznej gwiazdy w Polsce.