• Informacje na temat:

  przeboje roberta

Artykuły na temat: przeboje roberta
 • ...miejsce. Grał jedną z ważniejszych ról drugoplanowych w serialu "Na dobre i na złe", gościnnie pojawił się również w "Na wspólnej". Najbardziej jednak publiczność pokochała Roberta Janowskiego jako(...) kariera muzyczna Roberta Janowskiego. W 1994 roku pojawiła się na rynku jego pierwsza płyta "Co mogę dać". W tym samym roku piosenka Janowskiego "Mury Jerycha" utrzymywała się na pierwszym miejscu listy...

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...w zespole Evergreen założonym przez Roberta Amiriana. Sukces przyszedł w 1994 roku po wydaniu debiutanckiej płyty "Gemini" przygotowanej pod okiem Grzegorza Ciechowskiego. Single "Wyznanie", "Jak rzecz(...) uważana za najważniejszą - wokalistka Varius Manx. To z nią zespół święcił największe triumfy i wylansował niezapomniane przeboje "Zanim zrozumiesz", "Piosenka księżycowa" czy "Pocałuj noc". Od 1996

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • W Sandomierzu ma zagrać zespół Papa D. Natalia wraz z babcią i Emilką odsłuchuje największe przeboje grupy. Tymczasem naczelnik Morus zapowiada na komendzie...

 • "Taniec z Gwiazdami" na czele rozrywkowych show

  Świąteczna przerwa nie pomogła "Dancing with the Stars". Widzowie wcale nie byli stęsknieni za programem i wyemitowany 10 kwietnia odcinek oglądało mniej osób niż poprzednie.

 • To będą hity!

  Niedawno pisaliśmy o znanych serialach, które w USA zakończyły swój żywot, a są to m.in. "CSI: Kryminalne zagadki Miami" czy "Gotowe na wszystko". Teraz zdradzamy, jakie nowości zastąpią je w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie. Czy są wśród nich kolejne przeboje? Mamy swoje typy!

 • Andrzej Piaseczny "Kalejdoskop": Zobaczyłem łzę w oku Kayah

  Andrzej Piaseczny opowiada o ulubionych piosenkach innych wykonawców, które umieścił na właśnie wydanej płycie "Kalejdoskop".

 • Krzysztof Krawczyk chciał dobrze, teraz zbiera cięgi

  ...piosenkami zatytułowaną "Biało-Czerwoni! Przeboje kibica". Promuje ją zabawny utwór pt. "Lewandowski, gol dla Polski!" - jak łatwo się domyśleć poświęcony naszemu piłkarskiemu asowi Robertowi(...) teatru lub filharmonii. Ależ ja kocham nie tylko Roberta! Już nie melomani, lecz kibice zarzucili piosenkarzowi, że faworyzuje Roberta Lewandowskiego kosztem innych orłów polskiej reprezentacji...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Gąsowski i Królikowski w nowych rolach?

  Trzecia odsłona popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo" nadciąga wielkimi krokami. Można już śmiało obstawiać, kogo zobaczymy w programie.