• Informacje na temat:

  przebojowy duet

Artykuły na temat: przebojowy duet
 • Pojedynek amantów!

  Zadziorny blondyn i uwodzicielski brunet. Wiele ich dzieli, ale jedną rzecz mają wspólną - obaj, rolami w przebojowych serialach, zyskali miliony wiernych fanek. Który z nich jest lepszym uwodzicielem: Tomasz Ciachorowski czy Filip Bobek?

 • "Gorący pościg": Ekscentryczny duet napędzany kobiecą energią

  "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) to brawurowy popis aktorski dwóch gwiazd: laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka") i latynoskiej piękności Sofii Vergary ("Casanova po przejściach", serial "Współczesna rodzina"), która przebojem wdarła się do świata hollywoodzkich komedii.

 • Kaczorowska odsunięta od festiwalu!

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) ponoć mocno zawiodła organizatorów...

 • Prawie jak legalna blondynka

  Laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", 2005), która komediowy talent objawiła w przebojowej "Legalnej blondynce" (2001), po raz kolejny udowadnia, że jest ekspertką w rozbawianiu publiczności.

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Dopiero co zaczęli się spotykać, a tu takie wieści

  ...i wyjątkowa zarazem - napisał. Tymczasem emocje, które wzbudza ten duet, nie uszły uwadze największego gracza w TVN - Edwarda Miszczaka. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", dyrektor programowy stacji...

 • Sia "Elastic Heart": Shia LaBeouf i Maddie Ziegler w klatce

  W najnowszym teledysku australijskiej wokalistki o pseudonimie Sia występują aktor Shia LaBeouf i 12-letnia Maddie Ziegler. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

 • "Dynastia" tylko z nazwy?

  Pierwsze informacje o reaktywowaniu legendarnej "Dynastii" zelektryzowały fanów seriali już rok temu. Kiedy okazało się, że za produkcję odpowiedzialny będzie duet Josh Schwartz & Stephanie Savage (twórcy młodzieżowych seriali, np. "Plotkary" czy "Życie na fali"), pojawiły się wątpliwości, czy nowa wersja w ogóle nawiąże do pierwowzoru. Nadzieję dał fakt, że do współpracy zaproszono też twórców...

 • "Gorący pościg" za Sofią Vergarą

  "Gorący pościg" to napędzana kobiecą energią komedia reżyserki "Narzeczonego mimo woli". W rolach głównych wystąpiły zdobywczyni Oscara Reese Witherspoon ( "Spacer po linie", "Legalna blondynka") i Sofia Vergara ("Casanova po przejściach").

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Ranczo po ukraińsku

  ......" odpowiedzialny jest ten sam duet Wojciech Adamczyk (reżyser) i Robert Brutter (scenariusz), co za "Ranczo". Widać to gołym okiem w podobieństwach pomiędzy serialami: poczuciu humoru, prowadzeniu akcji...

 • The Black Keys w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

  "Z przyczyn produkcyjnych" koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego 2015 r., zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

Wideo na temat: przebojowy duet
 • "Przyjaciółki": Czy Dagmar znowu będzie asystentem Zuzy?

  Fani "Przyjaciółek" pokochali Marcina Korcza za rolę Dagmara, asystenta dyrektor Zuzy Markiewicz (Ania Sokołowska). Od premiery "Przyjaciółek" Zuza tworzyła z swoim asystentem mistrzowski duet(...) rozbawi wszystkich fanów przebojowych "Przyjaciółek". Zobaczcie zabawną scenę z dziewiątego odcinka! Emisja już w czwartek - 2 listopada, o godzinie 21:10 w Polsacie.